Skip to content

Na konci roka väčšina z nás bilancuje a zamýšľa sa nad uplynulým obdobím. Aký bol rok 2016 a čo nové a zaujímavé priniesol na www.supervizaz.sk, sa dozviete v poslednom tohtoročnom článku.


87 článkov na blogu

V roku 2016 na blog pribudlo 87 článkov. Našli ste v nich mnoho tipov, odporúčaní a verím že i námetov na premýšľanie. Spomedzi článkov, napísaných v roku 2016, vás najviac zaujali tieto:

  1. Ako vyzerať moderne
  2. Nenahraditeľný prvok v šatníku
  3. Ako začať budovať štýl

Spomedzi všetkých článkov na blogu sú najviac čítané:

  1. Farba vlasov podľa farebného typu
  2. O farbách na vlasy a kaderníkoch
  3. Účesy pre okrúhlu tvár
  4. Tipy a triky pre ženy s nízkou telesnou výškou
  5. Test vašej farebnej osobnosti

wordpress-265132_1920-small


206 konzultácií

V tomto roku som pomáhala objaviť farby, spoznať telesný tvar a štýl 206 klientom pri osobnej konzultácii.

Spoznala som mnoho úžasných žien a niekoľko zaujímavých mužov a vďaka spätnej väzbe som mala možnosť pozorovať, ako im zavádzanie odporúčaní pomohlo zjednodušiť život a otvorili sa im nové možnosti.

Poradna


Novinky 2016

Hneď na začiatku roka som objavila šikovného Ľuba Juríka, ktorý mi pomohol so zmenou webstránok, ich dizajnom, koncepciou a technickým riešením. Táto zmena mi nielen spríjemnila a zjednodušila technickú stránku tvorenia blogu, ale veľmi mi uľahčila život, pretože na stránkach pribudol i automatický objednávací systém a bola vytvorená členská sekcia, v ktorej ľudia objednaní na konzultáciu nájdu potrebné informácie a podklady a účastníci on-line projektov zasa svoje informácie.

V auguste bol spustený prvý online projekt Štýlová výzva, cieľom ktorého je pomôcť ženám objaviť nové možnosti a tak viac spoznať svoj štýl. Do projektu sa doteraz zapojilo viac ako 50 žien, ohlasy sú veľmi pozitívne a atmosféra medzi účastníčkami je úžasná.

sv17

V príprave sú i ďalšie online projekty, z ktorých jeden je už tesne pred dokončením a môžete sa naň tešiť začiatkom roka 2017.

I v roku 2016 som pokračovala v spolupráci so skvelou Imogen Lamport, ktorej farebný systém pokladám na najlepší na svete a som veľmi rada, že robím práve s ním. Ako prednášajúca som sa zúčastnila niekoľkých firemných workshopov. Vzdelávala som sa prostredníctvom kníh, on-line kurzov a webinárov, nielen v oblasti vizážistiky, ale aj tvorby webu a základov fotografovania Zoznámila som sa s podnetnými a zaujímavými ľudmi, od ktorých som získala dávku nadšenia a inšpirácie, ktorej nikdy nie je dosť.


Pri príležitosti závera roka 2016 by som chcela poďakovať všetkým mojim klientom za dôveru a využitie mojich služieb. Všetkým účastníkom on-line projektov ďakujem za skvelú a podnetnú atmosféru, ktorú spolu vytvárajú.  A moja vďaka patrí samozrejme i vám, čitateľom blogu – ďakujem za vašu podporu, priazeň, námety na články a tiež zaujímavé diskusné príspevky.

Želám vám všetkých krásne, pohodové Vianoce, veselého Silvestra a veľa pracovných i osobných úspechov v roku 2017! Na blogu sa na vás budem tešiť opäť začiatkom roka 2017.

christmas452

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top