skip to Main Content

Na konci roka väčšina z nás bilancuje a zamýšľa sa nad uplynulým obdobím. Aký bol rok 2016 a čo nové a zaujímavé priniesol na www.supervizaz.sk, sa dozviete v poslednom tohtoročnom článku.


87 článkov na blogu

V roku 2016 na blog pribudlo 87 článkov. Našli ste v nich mnoho tipov, odporúčaní a verím že i námetov na premýšľanie. Spomedzi článkov, napísaných v roku 2016, vás najviac zaujali tieto:

  1. Ako vyzerať moderne
  2. Nenahraditeľný prvok v šatníku
  3. Ako začať budovať štýl

Spomedzi všetkých článkov na blogu sú najviac čítané:

  1. Farba vlasov podľa farebného typu
  2. O farbách na vlasy a kaderníkoch
  3. Účesy pre okrúhlu tvár
  4. Tipy a triky pre ženy s nízkou telesnou výškou
  5. Test vašej farebnej osobnosti

wordpress-265132_1920-small


206 konzultácií

V tomto roku som pomáhala objaviť farby, spoznať telesný tvar a štýl 206 klientom pri osobnej konzultácii.

Spoznala som mnoho úžasných žien a niekoľko zaujímavých mužov a vďaka spätnej väzbe som mala možnosť pozorovať, ako im zavádzanie odporúčaní pomohlo zjednodušiť život a otvorili sa im nové možnosti.

Poradna


Novinky 2016

Hneď na začiatku roka som objavila šikovného Ľuba Juríka, ktorý mi pomohol so zmenou webstránok, ich dizajnom, koncepciou a technickým riešením. Táto zmena mi nielen spríjemnila a zjednodušila technickú stránku tvorenia blogu, ale veľmi mi uľahčila život, pretože na stránkach pribudol i automatický objednávací systém a bola vytvorená členská sekcia, v ktorej ľudia objednaní na konzultáciu nájdu potrebné informácie a podklady a účastníci on-line projektov zasa svoje informácie.

V auguste bol spustený prvý online projekt Štýlová výzva, cieľom ktorého je pomôcť ženám objaviť nové možnosti a tak viac spoznať svoj štýl. Do projektu sa doteraz zapojilo viac ako 50 žien, ohlasy sú veľmi pozitívne a atmosféra medzi účastníčkami je úžasná.

sv17

V príprave sú i ďalšie online projekty, z ktorých jeden je už tesne pred dokončením a môžete sa naň tešiť začiatkom roka 2017.

I v roku 2016 som pokračovala v spolupráci so skvelou Imogen Lamport, ktorej farebný systém pokladám na najlepší na svete a som veľmi rada, že robím práve s ním. Ako prednášajúca som sa zúčastnila niekoľkých firemných workshopov. Vzdelávala som sa prostredníctvom kníh, on-line kurzov a webinárov, nielen v oblasti vizážistiky, ale aj tvorby webu a základov fotografovania Zoznámila som sa s podnetnými a zaujímavými ľudmi, od ktorých som získala dávku nadšenia a inšpirácie, ktorej nikdy nie je dosť.


Pri príležitosti závera roka 2016 by som chcela poďakovať všetkým mojim klientom za dôveru a využitie mojich služieb. Všetkým účastníkom on-line projektov ďakujem za skvelú a podnetnú atmosféru, ktorú spolu vytvárajú.  A moja vďaka patrí samozrejme i vám, čitateľom blogu – ďakujem za vašu podporu, priazeň, námety na články a tiež zaujímavé diskusné príspevky.

Želám vám všetkých krásne, pohodové Vianoce, veselého Silvestra a veľa pracovných i osobných úspechov v roku 2017! Na blogu sa na vás budem tešiť opäť začiatkom roka 2017.

christmas452

Urobte si test:

Urobte si test:
Back To Top