AKO KOMBINOVAŤ FARBY

tak, aby si každý deň mala na sebe farebne vyladený outfit, v ktorom naplno zažiariš

Máš v šatníku rôzne odtiene farieb, ale vždy, ale keď pre seba zostavuješ outfit, váhaš ako ich vzájomne skombinovať, aby si vyzerala super?

Váhať budeš dovtedy, kým nespoznáš
1 DÔLEŽITÝ PRINCÍP,
ktorý ROZHODUJE o tom, či ti daná kombinácia pristane.

VŠADE JE PLNO ODPORúČANÍ AKO FARBY KOMBINOVAť, ALE...

 • Často máš pocit, že to nie je ONO.
  Cítiš sa buď nudne, alebo naopak ako papagáj. Začínaš mať pocit, že na to jednoducho "nemáš bunky". A tak farby radšej nenosíš...
 • Keď si niečo farebné kúpiš, doma zistíš, že to vlastne nemáš s čím nosiť.
  Vždy keď sa rozhodneš pridať do svojho šatníka živosť farbami, si po nákupe sklamaná, lebo nevieš novú farbu zladiť s tým, čo už doma máš.
 • Nevieš koľko farieb si môžeš dovoliť.
  Máš v šatníku rôzne farby, ale keď z nich chceš zostaviť oblečenie, nevieš ktoré farby sa k sebe hodia, ani koľko by si ich mala v outfite použiť.
 • Váhaš vždy, keď si máš vybrať farbu topánok, kabelky, sukne, topu, šatky.
  Chceš vyzerať zaujímavo, sviežo, živo a žensky, ale keď si máš vybrať farby oblečenia a doplnkov, cítiš neistotu a váhanie.
 • Nosíš dookola stále tie isté farby a vyzeráš každý deň rovnako.
  Bojíš sa, aby si niečo nepokazila a tak často nosíš čiernu, šedú, tmavomodrú, alebo farby, ktoré máš overené. A tak vyzeráš vlastne stále úplne rovnako.

Dobre to poznám, ani ja som nevedela farby kombinovať

Ani ja som kedysi nevedela farby kombinovať. Ak som mala na sebe niečo farebné, skombinovala som to s niečím tlmeným a nevýrazným... hlavne aby som niečo nepokazila (alebo nevyzerala ako papagáj). Vyzerala som nudne, málo sviežo a unavene.

Farbu kabelky, či náhrdelníka som si často vyberala podľa toho, čo vyzeralo dobre na iných, alebo čo bolo moderné. Vlastne som nemala žiadny názor na to, čo chcem, čo sa mi páči a dlho som len kopírovala iných...

Nepoznala som totiž niečo, bez čoho to nejde

Dnes sa na toto obdobie pozerám s úsmevom 🙂 a je mi jasné, že SOM ANI NEMOHLA VYZERAŤ DOBRE

Vtipné na tom je to, že som naozaj vynaložila veľa úsilia. Sama som si šila, plietla, zaujímala som sa o módu a trendy. Nebola som neschopná, ani hlúpa, rovnako ako ani ty nie si.

Podstata problému bola totiž v tom, že...

Nevedela som o JEDNEJ VECI, o ktorej stále väčšina žien vôbec netuší. Nevie sa o nej, lebo sa o nej nehovorí a nespomína sa ani v článkoch a časopisoch o móde.

Jednoducho o nej nepremýšľaš a neberieš ju do úvahy. Preto sa ti nedarí kombinovať farby tak, aby si každý deň vyzerala krásne, sviežo a premyslene.

Pritom nejde o nič zložité. Je to však niečo, čo úplne zmení tvoj uhol pohľadu. Niečo, vďaka čomu sa na kombinácie farieb už nikdy nebudeš pozerať tak ako doteraz.

NIEČO, vďaka čomu BUDEŠ FARBY KOMBINOVAŤ jednoducho, rýchlo a s istotou.

Už čoskoro sa dozvieš, čo to je, ale ešte predtým...

Predstav si, aké by to bolo, keby si:

 • S istotou a jednoducho by si kombinovala farby tak, aby to bolo ONO.
  Nepotrebovala by si žiadne rady z časopisov a nepodľahla by si naliehaniu predavačiek. Presne by si vedela, ktoré kombinácie sú pre teba ideálne.
 • Bolo by ti jasné, koľko farieb je pre teba akurát.
  Vedela by si, koľko farieb je vhodné mať v každom outfite, tak aby si vyzerala zaujímavo, ale nie "preplácane".
 • Vedela by si, ktoré farby sa k sebe hodia a ktoré nie.
  Nestrácala by si drahocenný čas pochybnosťami a váhaním, pretože by ti bolo jasné, ktoré farby budú spolu vyzerať dobre a ktoré kombinácie ti viac uškodia, ako pomôžu.
 • S ľahkosťou by si si vyberala farbu kabelky, topánok, šatky, či náhrdelníka.
  Farbu doplnkov a obuvi by si vyberala s istotou a vďaka tomu by si sa každý deň cítila krásne a vyzerala premyslene a zaujímavo.
 • Prestala by si kupovať veci, ktoré zostávajú nenosené visieť v šatníku.
  Prestala by si míňať peniaze za veci, ktoré nevieš s ničím skombinovať. Vďaka tomu by si si postupne vybudovala kombinovateľný šatník.

že to nemôže to byť také ideálne?
uKÁŽEM tI, ŽE TO FUNGUJE...

Možno sa ti zdá, že je to príliš ideálne na to, aby to bola pravda. Chápem tvoje pochybnosti, pretože aj mne sa kedysi zdalo, že na to proste nemám a že vyzerať vo farbách dobre je výsadou malej skupiny žien, ktoré majú pre to prirodzený cit.

Ale porovnaj si moje fotky z minulosti s tými zo súčasnosti...

Ja i množstvo mojich klientok sme spomínaný princíp pochopili a začali naplno využívať a preto viem, že NAOZAJ FUNGUJE. 

Stiahni si svoj "ťaháK" na kombinovanie farieb

Zadaj svoje meno a email do nasledujúceho formulára a ja ti pošlem emailom PDF s tipmi pre kombinovanie farieb, vďaka ktorým sa budeš jednoduchšie rozhodovať.

Prečo máš zadávať email?

Aby som ti mohla poslať emailom PDF, v ktorom:

 • Ti prezradím, čo je tým spomínaným PRINCÍPOM. Získaš úžasný "nástroj" ako na to a prestaneš farby kombinovať metódou pokus - omyl.
 • Nájdeš moje PRAKTICKÉ TIPY ako farby kombinovať a uplatniť spomínaný princíp v praxi.
 • Vďaka tomu, že budem mať tvoj email, budeš medzi prvými, ktorým dám vedieť o mojich VYSIELANIACH, v ktorých sa venujem farbám viac do hĺbky. Nájdeš v nich pre seba ďalšie skvelé tipy, vďaka ktorým budeš vyzerať krásne.

Zadaj svoje meno a email a  o chvíľu
získaš MOJE tipy
AKO kombinovaŤ farby

Beáta Oravcová

image konzultant, Supervizáž.sk
Miluje svoju prácu. Od roku 2011 prostredníctvom osobného poradenstva a online kurzov pomáha ženám vyzerať a cítiť sa krásne a povzbudzuje ich, aby boli samé sebou a prejavili svoju jedinečnosť a krásu.
Dáva dôraz na individuálny prístup a snaží sa, aby oblečenie a úprava ladili nielen s farebnosťou a telesným tvarom, ale i s osobnosťou a štýlom nositeľky.
Jej mottom je veta "Každá žena môže byť krásna... stačí len vedieť ako na to".