"Štýlová výzva" vám zmení život

Štýlová výzva je 4-týždňový on-line program, počas ktorého vyskúšate nové veci, vystúpite zo svojej komfortnej zóny a zažijete nové pocity v oblečení. Zbavíte sa pocitu, že sa obliekate nudne a nevýrazne a bude vás tešiť prejavovať oblečením svoje “ja”. Vďaka tomuto programu sa na seba začnete inak pozerať.

Objavíte nové možnosti

Počas 28 dní vás program prevedie každým dňom a dá vám tipy na to, čo nosiť a návrhy ako to nosiť. Zistíte, že niektoré odevy či doplnky, po ktorých by ste doteraz nesiahli, vyzerajú na vás úžasne. Prestanete byť každý deň rovnaká a získate pocit atraktívnosti. Budete sa baviť a popritom zistíte, čo funguje práve u vás a získate impulzy k zmenám. To vás posunie vpred pri hľadaní svojho vlastného štýlu.

Ušetríte peniaze

Počas 4 týždňov dostanete veľa inšpirácie a budete sa tešiť na každý nový deň a jedinečnú úlohu. Interaktívnym spôsobom preskúmate, čo je pre vás dobré. Dostanete tipy ako využiť a kombinovať to, čo už v šatníku máte, a preto nebudete kupovať ďalšie nevhodné veci. Vďaka spoznávaniu svojho štýlu sa pri nákupoch zameriate na veci, ktoré fungujú.

Odporúčania od spokojných účastníčok programu

Štýlová výzva

Výzva ma naučila pozerať sa na iné ženy a ich oblečenie z ich pohľadu, a nie z môjho – niektoré kombinácie by som si neobliekla, ale danej žene pristali, pretože boli v jej štýle a výborne s ňou ladili.

Uvědomila jsem si některé věci, které mě před tím nenapadly (které barvy mně sluší a které ne, vhodnost střihů, doplňků apod.). Zkusila jsem si nové věci a začala více přemýšlet o svém oblečení. A navíc je to zábava 🙂

Odporúčam pustiť sa do “Štýlovej výzvy” krátko po absolvovaní určenia farebného typu, alebo konzultácie postavy a štýlu, pretože nové poznatky tak začerstva zapadnú do každodenného života.

Výzva je skvělá v tom, že mě donutí obléci si něco, co jsem na sobě dlouho neměla, nebo kousky jinak poskládat/sladit. Toto je velmi inspirující i osvobozující zároveň.

Z těch 28 dnů jsem naprosto nadšená a vděčná za to, ze jsem se mohla zúčastnit. Nikdy mě nikdo neučil, jak mám co kombinovat, k jakému střihu kabátu se hodí jaká sukně a podobně. Barvy už vůbec ne. Až po konzultaci barev jsem měla určitou představu o kombinovaní, ale na moc kreací jsem si netroufla. Teprve výzva mě donutila zamyslet se, zkusit nové varianty a přestat chodit do práce jen v riflich. Moc jsem si to užívala!

Díky vyzvě přicházím na to, jak správně kombinovat oblečení a doplňky v mém šatníku a taky co mi sluší.

Získate spätnú väzbu a reakcie

Získate prístup do uzavretej facebookovej skupiny, v ktorej môžete zdieľať svoje fotografie, dojmy, skúsenosti a nápady. Môžete sa inšpirovať inými členmi skupiny, komentovať ich outfity a môžete tiež od nich dostávať reakcie. Skupina je neverejná, takže nikto okrem členov skupiny vaše fotografie neuvidí.

Vystúpte zo stereotypu, objavte nové možnosti a prejavte svoje JA.
Cena: 10 €
Dĺžka: 30 dní

Často kladené otázky

Štýlová výzva

Je pre mňa tento projekt vhodný aj keď som absolvovala konzultácie?

Projekt je vhodný pre každého, kto má záujem pracovať na svojom štýle a obohatiť svoj šatník. Ak ste konzultáciu neabsolvovali, naučíte sa používať ďalšie odevy a doplnky a môžete dostať spätnú väzbu a zistiť, ako v nich na ľudí pôsobíte. Ak ste konzultáciu absolvovali, projekt je skvelou možnosťou, ako zapracovať nadobudnuté vedomosti do praxe a overiť si ako fungujú.

Rada by som sa zapojila, ale v týchto dňoch nemám čas. Môžem sa zapojiť neskôr?

Určite áno. Projekt beží priebežne, čo znamená že každý sa môže do neho zapojiť v období, ktoré mu vyhovuje. Odo dňa, kedy sa zapojíte, Vám budú do mailovej schránky počas 28 dní chodiť jednotlivé úlohy.

Ako často mi budú chodiť maily s úlohami?

Počas 28-dní vám do mailovej schránky príde každý deň jedna úloha. K danej úlohe nájdete na webstránkach moje tipy, obrázky pre inšpiráciu, prípadne odkazy na články na mojom blogu v ktorých nájdete ďalšie inšpirácie.

Ako budem vedieť, ktoré úlohy už mám za sebou?

Každý člen “Štýlovej výzvy” bude mať vytvorený samostatný osobný profil a počas 45 dní nájde na tomto profile prehľad všetkých úloh. Projekt má niekoľko užitočných interaktívnych funkcií. Môžete napríklad sledovať svoj progres v projekte, vidieť ktoré úohy ste už splnili, poznačiť si ku každej úlohe svoje pocity, poznatky a dojmy. Po dokončení všetkých úloh si tieto svoje osobné poznámky (ktoré nikto iný okrem vás neuvidí) môžete vytlačiť a mať ich tak pokope a vždy poruke.

Musím sa venovať úlohám každý deň?

Program je koncipovaný ako výzva, to znamená že úlohy nasledujú jedna za druhou a nie je dobré ich príliš odkladať. Po tom, čo vám počas 28. dňa príde posledná úloha, budete mať prístup ku všetkých úlohám ešte ďalších 14 dní. V jeden deň sa môžete venovať i viacerým úlohám, alebo sa na úlohy pripravovať 1-2 dni vopred. Po 45 dňoch bude prístup k úlohám zrušený, prístup do FB skupiny vám však zostane i naďalej.

Čo robiť v prípade, ak na splnenie danej úlohy nemám v šatníku potrebný odev, alebo doplnok?

Plnenie jednotlivých úloh nikto nebude kontrolovať. Ak úlohu na daný deň nemôžete kvôli aktuálnemu obsahu Vášho šatníka splniť, jednoducho ju vynechajte. Ak máte čas a chuť, môžete to riešiť tak, že sa v danom odeve (doplnku) odfotíte v obchode s oblečením, bez toho aby ste si danú vec kúpili. Alebo môžete danú úlohu splniť neskôr.

Ako môžem získať odozvu od iných účastníkov "Štýlovej výzvy"?

Každý účastník výzvy má možnosť byť členom neverejnej facebookovej (FB) skupiny, do ktorej môžete pridávať fotografie svojich outfitov a komunikovať o nich s inými. Môžete zistiť ako pôsobíte na iných, aký dojem vyvolávajú vaše outfity, alebo to, či ľudia vnímajú súlad medzi vašim oblečením a tvárou či postavou. Nájdete tam inšpirácie a podelíte sa o radosť z nových nápadov a kombinácií. Ak nemáte profil na FB, alebo nechcete svoje fotky uverejňovať, môžete anonymne diskutovať v diskusii na stránkach k daným úlohám.

Čo ak nemám účet na FB, alebo sa nechcem zviditeľňovať svojimi fotografiami na FB?

Pridať sa do FB skupiny nie je povinné, ale je škoda prísť o reakcie iných, ktoré vás tiež môžu posunúť vpred a môžete vďaka nim získať cenné rady. Na svojich fotkách môžete rozmazať črty tváre, alebo fotku orezať a publikovať bez tváre. Ak na FB nemáte účet, môžete si ho zriadiť len pre účely Štýlovej výzvy a v profile môžete uviesť prezývku. Ak nechcete využívať FB, môžete diskutovať v diskusiách na stránkach k jednotlivým úlohám, pokojne aj anonymne. Vaše diskusné príspevky uvidia len aktívni účastníci projektu, nie sú viditeľné verejne.

Zostane mi prístup do skupiny na FB aj po tom, čo dostanem poslednú úlohu?

Áno, prístup do skupiny na FB vám zostane i po ukončení 28-dňového obdobia, takže fotky s outfitmi na jednotlivé témy môžete do skupiny pridávať aj po ukončení aktívnej doby projektu.

Poslala som vám žiadosť o pridanie do skupiny, ale neschválili ste ju. Prečo?

V prípade, že ste si zakúpili projekt Štýlová výzva a požiadali o členstvo v neverejnej skupine na FB, malo by vám byť schválené. Ak sa tak nestane, dôvodom môže byť fakt, že vaše meno na FB je iné ako meno, ktoré ste uvideli pri nákupe (a tak vás nemám ako identifikovať), alebo ste si projekt nezakúpili a v tom prípade bude vaša žiadosť o prijatie do skupiny ignorovaná.

Budete sa k outfitom vyjadrovať aj Vy?

Cieľom programu “Štýlová výzva” nie je presne analyzovať váš outfit, ale najmä inšpirovať vás k vystúpeniu z vašej komfortnej zóny, zistiť ako vás vidia iní, čo funguje a čo nie. Pri plnení úloh by ste sa mali najmä zabávať a objavovať netušené možnosti a nie zameriavať sa na technické detaily. Preto sa do diskusii väčšinou nezapájam. Presné technické detaily sú predmetom osobnej konzultácie Postava a štýl.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte