Skip to content

Rada by som oznámila všetkým mojim milým čitateľom, že web má novú adresu i nový dizajn. Moja nespokojnosť s technickým riešením starého webu a nemožnosť niektoré veci ovplyvňovať a vylepšiť, rovnako ako plány s ďalšími projektami, ma prirodzene naviedli k úvahám o zmene webu, jeho dizajnu a funkcionality. Zmena domény sa k tomu pritrafila – môj šikovný webdizajnér si všimol, že doména supervizaz.sk je voľná a tak som rada využila možnosť mať slovenskú stránku so slovenskou príponou.

Na nových stránkach nájdete všetko to, čo bolo na starých (chýba tu len databáza kaderníkov a krajčírov, ktorú neskôr doplním). V bočnom paneli vpravo nájdete hlavné kategórie i série (súbory vzájomne súvisiacich článkov) článkov. Teším sa, že konečne bude možné na blogu poriadne vyhľadávať, vyhľadávacie pole nájdete vpravo hore.

Ponuku služieb s ich popisom nájdete v hornom menu v časti Staňte sa krásnou a v hornom menu sa nachádza i miesto pre vaše diskusie – Poradňa. Nové webstránky sú optimalizované pre mobily i tablety. Tak ako doteraz, jednotlivé obrázky a koláže z webu si môžete pripínať na svoje nástenky v Pintereste a skvelé je, že táto funkcia funguje i pri prístupe z mobilu, či tabletu (stačí na obrázku na chvíľu podržať prst).

Ak chcete dostávať mailom upozornenia na každý nový článok na blogu, stačí sa prihlásiť na ich odoberanie prostredníctvom formulára vpravo hore. Prehľad posledných diskusných príspevkov nájdete v pravom stĺpci stránok, tak ako ste boli zvyknutí. Ak nemáte čas sledovať diskusné príspevky priamo na webe a nejaká téma vás zaujme natoľko, že budete chcieť dostávať nové diskusné príspevky k nej mailom, stačí ak sa prihlásite k ich odoberaniu (vypísaním svojej mailovej adresy do políčka pod diskusiou, viď nasl. obrázok).

odoberanie diskusie

Novinkou je i môj Instagram, na ktorý pridávam fotografie z môjho pracovného života a niečo z mojich hobby.

Z nového webu mám radosť i preto, že práca v novom prostredí je pre mňa neporovnateľne príjemnejšia a pohodlnejšia.

Občas je príjemné veci zmeniť, upraviť, vniesť do nich nové prvky a jarné obdobie je na to ako stvorené. Verím že sa budete na nových stránkach príjemne cítiť a že si na nich nájdete všetko čo vás zaujíma.

Ako pri všetkom novom, môže sa stať že niekde narazíte nejaký malý nedostatok, preto budem rada ak ma na takéto prípadné nedokonalosti upozorníte. Verím že si na nový dizajn rýchlo zvyknete a budete sa tu čoskoro cítiť ako doma…

-Beáta Oravcová

PS: Príjemné prežitie veľkonočných sviatkov!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top