Skip to content

Máte vo svojom šatníku niečo, bez čoho si neviete svoje oblečenie predstaviť a čo jednoducho musíte mať na sebe takmer každý deň? Pre mňa je to kúsok červenej farby.

V zime je mojim favoritom červený šál, mám 3 kusy rôznej hrúbky a materiálu a nosím ich ku kabátu, bunde, saku, pulóvrom, topom i šatám.

007

 

Mám rada i malú červenú kabelku, pretože dokáže oživiť neutrálne a monochromatické farebné kombinácie, ktoré nosím veľmi často.

a1

Červených vecí mám v šatníku viac, ale spomenuté kúsky nosím veľmi často. Akcenty červenej farby dodať energiu a život mojim klasicko – ležérnym kombináciám a ladia s dynamikou mojej osobnosti. Vhodne zvolený odtieň červenej naviac ladí i s mojou pleťou, vlasmi a očami.

Červená má pre mňa veľa plusov a aj keď občas nosím i akcenty v iných farbách, k červenej sa často vraciam. Mimochodom, i svoje pracovné štúdio mám zariadené tak, že v ňom nájdete dotyky červenej :).

Väčšia plocha červenej je v mojom šatníku zastúpená na blúzke, topoch a trenčkote. Na tieto väčšie plochy však musím mať náladu a ak nie je farba ideálna, necítim sa v nich úplne dobre.

Malé plochy červenej na doplnkoch sa mi však zatiaľ nezunovali a jednoducho patria ku mne – sú mojím poznávacím znamením, mojou značkou.

a4

Nenahraditeľným, signálnym prvkom vo vašom šatníku môže byť doplnok, materiál, farba, detail, vo všetkých prípadoch však ide o prvok, ktorý je pre vás typický a ktorý nosíte tak často, že sa občas musíte napomínať, aby ste nosili i niečo iné :-).

Je dobré, ak poznáte i dôvody toho, prečo siahate práve po danom prvku a čo vás na ňom priťahuje, teda ktoré prvky vášho osobného štýlu sa v ňom odrážajú.

Veľa klientiek mi na otázku, aké by malo byť ich ideálne oblečenie, odpovedá že „niečím zaujímavé“.
Poznať svoje signálny prvky je dôležité, pretože práve vďaka nim sa žena cíti autenticky a zaujímavo a má na svojom oblečení niečo, čo ju vystihuje a vďaka čomu je jedinečnou a originálnou.
Čo je vaším signálnym prvkom? Máte i vy svoje obľúbené prvky šatníka, bez ktorých si svoje oblečenie neviete predstaviť? Podeľte sa o názory a skúsenosti v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top