Skip to content

Koľko článkov s podobnými nadpismi ako „10 jarných trendov, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku“, alebo „10 vecí, ktoré nesmú chýbať v šatníku každej príťažlivej ženy“ ste už čítali? A aké pocity ste pri ich čítaní mali? Možno ste si pomysleli, že nie ste trendová, že váš šatník je nanič a vy ste úplne nemožná. Vaše sebavedomie utrpelo. Netrápte sa a prečítajte si dnešný článok, verím, že vás upokojí.


Ak máte istotu, podobné články s vami nezamávajú

Pozrite sa na to jednoducho – ak viete, čo vám pristane, čo sa vám hodí a čo je pre vás dobré, podobné články s vami nič neurobia.

Pri čítaní jednoducho preletíte očami zoznam odporúčaných kúskov, ale pri každom triezvo zhodnotíte, či je, alebo nie je pre vás vhodný. Budete vedieť, či sa na daný trend chcete zamerať, alebo sa vôbec neoplatí venovať mu čas a pozornosť.

Ak nebudete nosiť všetky trendy danej sezóny, určite to neznamená, že nie ste moderná.


Vyberajte si len to, čo je pre vás dobré

Trendom, ktoré sú pre vás ako stvorené, venujte pozornosť a s ostatnými sa vôbec nezdržiavajte. Vysvetlím vám to na sebe. Pri čítaní článku 10 jarných trendov, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku, ma zaujali iba 2 veci:

  • Pásiky – mám ich rada, lebo vyhovujú ležérnej časti mojej osobnosti, a ak sú vo vhodnej farebnej kombinácii, pristane mi aj ich kontrast.
  • Rozstrihnuté rukávy – páčia sa mi jednoduché, ale netradičné detaily a toto je presne ono.

Ostatné „nutné“ veci v jarnom šatníku som len narýchlo preletela, lebo viem, že vôbec nie sú pre mňa a vôbec sa mi neoplatí venovať im svoj čas. Prečo?

  • Motívy kvetov veľmi nevyhľadávam, pretože v mojom štýle nie je príliš veľa romantiky.
  • S ružovou farbou a jemnými, vzdušnými materiálmi je to podobné – neladia s mojím štýlom.
  • Popri veľkých taškách vyzerá moja postava stratená.
  • Náušnice takmer vôbec nenosím, pretože nosím farebné okuliare. Takže veľkým náušniciam vôbec nevenujem pozornosť.
  • Khaki farba by sa mi zle kombinovala s farbami v mojom šatníku.
  • Županovitý strih už v šatníku mám, ale viem, že moja postave je v ňom „utopená“, preto ďalší podobný strih neplánujem kúpiť.
  • Odhalené ramená nenosím, lebo moje ramená sú úzke a všetko mi z nich padá.

Hotovo, mám v tom jasno a žiadne pocity nemožnosti, neschopnosti, alebo nemodernosti po prečítaní článku neprišli :-).


Pre koho sú vhodné uvedené jarné trendy

Ak máte jesennú, alebo tlmenú farebnosť, khaki farbu určite využijete. Sú jej plné obchody a určite nájdete viac možností ako ju kombinovať.

Motívy kvetov, ružová farba, jemné materiály sú skvelými prvkami pre tie z vás, ktoré máte radi romantický štýl. Pôsobia jemne a žensky a len na vás záleží, akú veľkosť kvetov a aký odtieň ružovej si vyberiete.

Odhalené ramená pôsobia sexy a dramaticky, rozstrihnuté rukávy zase prekvapivo a nečakane. Ak máte radi takéto prvky, určite po nich siahnite.

Veľké tašky určite ocenia ženy s výraznejšou postavou a veľké náušnice zase ženy s výraznými tvárovými črtami.


Každá z nás je iná a originálna. Preto berte s rezervou články, ktoré vás nútia mať v šatníku určité odevy, či trendy. Takéto články sú dobrou inšpiráciou, ale ak sa nimi budete príliš riadiť, stanete sa otrokom trendov.

Ako ste na tom s jarnými trendami vy? Ako vnímate články so zoznamom „nutne potrebných“ vecí v šatníku? Aké pocity máte pri ich čítaní? Ak máte chuť, neváhajte sa zapojte do diskusie pod článkom!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top