skip to Main Content
Sestry Olsenové patria medzi nižšie ženy (155cm) a ich telesná konštitúcia je drobná (45kg). V dnešnom článku sa pozrieme na to, či oblečenie ktoré nosia, ladí s konštitúciou ich postavy.
S titulkami bulvárnych článkov, ktoré vyhlasujú sestry Olsenové za módne ikony, môžete a nemusíte súhlasiť. Ich štýl je svojský a charakteristickými znakmi outfitov ktoré predvádzajú na verejnosti, sú voľnosť, objemnosť a strohosť strihového riešenia. Štylisticky sú v ich štýle prítomné prvky minimalizmu, dramatického štýlu a „homeless“ štýlu.

Veľkosť a objemnosť oblečenia i doplnkov by sme si mali vyberať podľa veľkosti, výšky a objemu svojej postavy – čím objemnejšia je naša postava, tým objemnejšie odevy, väčšie doplnky a masívnejšie topánky si môžeme dovoliť a naopak.

Objemné, veľké, rovno strihané, dlhé odevy, veľké objemné tašky, okuliare, klobúky, či kabáty vytvárajú dojem, že sú Mary-Kate a Ashley v týchto odevoch „utopené“, ešte drobnejšie, stratené…


Ashley Olsen


Mary-Kate Olsen

V odevoch, ktoré sú kratšie, priliehavejšie, subtílnejšie, bez obrovských klobúkov a tašiek vyzerá drobná postava Ashley oveľa lepšie.


Ashley Olsen

Máte v šatníku niečo, čo nenosíte z dôvodu že je to príliš malé, drobné, alebo naopak veľké a objemné v porovnaní s vašou telesnou konštitúciou?

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top