skip to Main Content
Nadčasové A Módne Vzory
Séria: Vzory

Ak máte jasno v tom, aké vzory vám pristanú a páčia sa vám, môžete pomocou nich dodať svojmu oblečeniu iskru a zaujímavosť a prejaviť svoju osobnosť. Tak ako i pri strihoch, či farbách odevov, i vo vzoroch funguje módny diktát. Okrem módnych vzorov sa dnes budeme venovať i nadčasovým.

Nadčasovými vzormi sú tie, ktoré nepodliehajú rýchlo módnemu diktátu, vydržia vám v šatníku dlho bez toho, aby vyzerali staromódne. Ako spoznať nadčasový vzor? Je nevtieravý a dá sa použiť na rôzne príležitosti. Má menšiu veľkosť, je poskladaný väčšinou z neutrálnych farieb, preto sa dobre kombinuje s rôznymi farbami. Nadčasovými vzormi sú napríklad bodky, pásiky, kára, tvíd, pepito, drobné kvety, či paisley.Vzory nadcasove

Vzory nadcasove

Módne vzory sú opakom nadčasových – sú trendové a preto sú niečím výrazné, nápadné, typické (farbou, veľkosťou, kontrastom, motívmi…). Ľahko pútajú pozornosť, sú štylisticky vyhranené a preto nepristanú každej osobnosti a nie sú vhodné na každú príležitosť.

Vzory modne

Na niektorých ženách vyzerajú nadčasové vzory dobre i v kombinácii s klasickými kúskami, iné ženy majú radšej trendové vzory, tu veľmi záleží odo osobnosti a štýlu.

Nadčasové vzory je vhodné kombinovať s niečím súčasným a aktuálnym. K vzoru môžete pridať výraznú dynamickú farbu, môžete ho použiť na odeve ktorý má aktuálny strih, či zaujímavé trendové detaily, alebo ho môžete skombinovať s moderným doplnkom. Módne vzory si naopak žiadajú jednoduchosť, pretože sú dosť výrazné.

Vzory nadcasove a modne kombinacie
Máte v šatníku nejaký odev s nadčasovým vzorom? Ako ho kombinujete? Prevažujú vo vašom šatníku nadčasové, alebo trendové, módne vzory?
Back To Top