Skip to content
Akcenty
1. Farby akcentov pre jarné typy
2. Farby akcentov pre letné typy
3. Farby akcentov pre jesenné typy
4. Farby akcentov pre zimné typy


Po akcentoch pre jarné a letné typy pokračujeme v dnešnom článku farbami akcentov pre jesenné typy. Ak je vaša farebnosť jesenná a máte pocit, že váš šatník je fádny a chýba mu iskra, alebo že potrebujete vylepšiť pôsobenie menej vhodných farieb z vášho šatníka, kcenty vám môžu pomôcť.

Význam akcentov a ich použitie boli podrobne popísané v prvom článku tejto série. Akcenty vám dodajú iskru a aj keď ich použijete len na doplnkoch, bude vaše oblečenie vďaka nim pôsobiť živšie, sviežejšie, jednoducho zaujímavejšie. Použitím akcentov naviac vytvoríte neopakovateľný originál, môžete nimi zvýrazniť tie časti vašej postavy na ktoré ste hrdá a môžu skvele doplniť váš štýl.

Ak je teda vaša farebnosť jesenná, inšpirujte sa a siahnite po šatke, náhrdelníku, opasku, kabelke, obuvi, náramku, náušniciach, čiapke, alebo brošni v jednej z farieb jesenných akcentov. Medzi perfektné jesenné akcenty patria odtiene červenej, lososovej, zelenej, teal, žltej, alebo oranžovej. Na nasledujúcej koláži je niekoľko príkladov využitia akcentov na oblečení jesenných typov.

Máte v šatníku doplnky, alebo oblečenie vo farbách akcentov? Používate ich viac na vylepšovanie farieb menej vhodných pre vašu farebnosť, alebo na dodanie iskry neutrálnym farbám? Ak máte chuť podeliť sa o svoje názory a skúsenosti, diskusia je to tradične pre vás!

Súvisiace články:
Farby akcentov pre jarné typy
Farby akcentov pre letné typy
O výsledku nerozhodujú len farby, ale aj ich kombinácie
Prečo je dôležitá a farba spodných dielov
Osviežte svoje nudné kombinácie
Ako vytvoriť dobre kombinovateľný šatník

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top