skip to Main Content
Kombinácie Neutrálneho A Farebného Odtieňa
Séria: Kombinovanie farieb
Kombinácia neutrálnej farby s farebným odtieňov je ďalším spôsobom, ako môžete na svojom oblečení vytvárať farebné schémy. V nasledujúcich riadkoch nájdete popis tohto spôsobu kombinovania farieb.Kombinácia neutrálneho a farebného odtieňa pôsobí čisto a elegantne a je to jeden z najjednoduchších spôsobov tvorby farebných schém na oblečení. Tento spôsob veľmi často využívame všetci – predstavte si uponáhľané ráno, keď si plánujete obliecť novú farebnú sukňu, pončo, alebo topánky, ale nemáte čas na vymýšľanie zaujímavej monochromatickej, analogickej, alebo triadickej kombinácie. Nie je nič jednoduchšie, ako doplniť ich odevmi v neutrálnej farbe.

Spojenie neutrálneho a farebného odtieňa si môže dovoliť každý farebný typ. Ak máte radi jednoduchosť, alebo eleganciu, bude vám kombinácia jedného farebného odtieňa s neutrálnymi farbami vyhovovať viac ako pestrejšie kombinácie. Ak obľubujete pestrosť a živosť, zrejme vám bude tento spôsob vyhovovať len v kombinácii s inými.

Využívate kombináciu neutrálnej farby a farebného odtieňa pri zostavovaní svojich outfitov často? Využívate ho v kombinácii s inými spôsobmi zostavovania farebných schém na oblečení?

Back To Top