Skip to content
Farebnosť - súvislosti
1. Opálenie a jeho vplyv na farebný typ
2. Ako prebieha konzultácia „Určenia farebného typu“
3. Farebná typológia – Určenie farebného typu dieťaťa

Ak uvažujete o konzultácii Určenie farebného typu, v dnešnom článku nájdete popis toho, ako konzultácia prebieha a dozviete sa, čo od nej môžete čakať.

Ak si túto službu zakúpite prostredníctvom môjho Obchodu, dostanete mailom potvrdenie objednávky, spolu s prístupom do Členskej zóny. Členská zóna slúži najmä na to, aby ste v nej našli základné informácie a pokyny týkajúce sa konzultácie – inštrukcie ku konzutácii, dotazník, ale napríklad i podrobný popis cesty do štúdia.


Čo vás čaká

Po zaslaní podkladov ku konzultácii nasleduje osobná konzultácia v dohodnutom termíne. Má viac častí a v nasledujúcich riadkoch si ich popíšeme.

Ak prídete na konzultáciu nalíčená, pred šatkovou metódou sa odlíčite sa a odložíte si prípadné šperky. Posadím vás pred zrkadlo, vaše vlasy zakryjem textilnou čelenkou a vaše oblečenie textilným plédom. Vysvetlím vám, aké efekty môžu spôsobovať na vašej tvári nevhodné farby, i to ako vyzerá tvár vo farbách, ktoré sú pre vás ideálne.

Šatková metóda

Nasleduje samotná šatková metóda, pri ktorej spolu pozorujeme, ako vaša tvár reaguje na jednotlivé farebné vlastnosti. Pozorovaním farebných zmien v tvári najlepšie pochopíte, ktoré farby sú pre vašu farebnosť vhodné a ktoré nie.

Ženy sú v tejto fáze konzultácie často prekvapené, aký negatívny efekt na ich tvár môžu mať nesprávne farby. Je iné čítať o tom a je iné mať možnosť pozorovať to priamo na sebe.

Súčasťou konzultácie je i informácia o individuálnej miere kontrastu, o vhodných kombináciách farieb, i o tom ako nosiť menej vhodné farby tak, aby ste vyzerali dobre.


Objavíte ideálnu farbu vlasov i líčidiel

Objaviť svoju ideálnu farbu vlasov je pre väčšinu žien veľmi dôležité.  Priamo na vašej tvári vám preto ukážem, ako vyzerajú jednotlivé odtiene, odporučím vám ideálne odtiene a vysvetlím vám, ktorým farbám vlasov je lepšie sa vyhnúť.

Ak si prinesiete na konzultáciu svoje líčidlá, pozrieme sa spolu na ne a zhodnotíme, či ich farby zodpovedajú vašej farebnosti.


Vaša paleta a textový súhrn informácií

Po absolvovaní konzultácie dostanete svoju paletu ideálnych farieb, pomocou ktorej dokážete po konzultácii sama vyberať farby oblečenia, doplnkov i líčidiel a vhodne ich kombinovať. Mailom dostanete po konzultácii textový prehľad informácií o vašej farebnosti (súhrn informácií, ktoré ste získali pri konzultácii).


Ako dlho to trvá?

Časová náročnosť konzultácie je 2,5-3 hodiny, počas tejto doby je k dispozícii malé občerstvenie (káva, čaj). Je ideálne, ak je pred konzultáciou klientka oddýchnutá, sústredená a pripravená na prijímanie množstva nových informácií. Nie je vhodné prísť na konzultáciu s malým dieťaťom ktoré potrebuje vašu pozornosť, pretože prijímanie nových informácií vyžaduje vaše plné sústredenie.


Odpovede na časté otázky a kde sa objednať

Odpovede na časté otázky týkajúce sa konzultácie nájdete tu a v prípade záujmu o konzultáciu si môžete vybrať z ponuky termínov a konzultáciu si zakúpiť.

Určenie farebného typu

Ak máte nejaké doplňujúce otázky, neváhajte a napíšte ich do diskusie, rada vám na ne odpoviem.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top