Vaša prirodzená krása sa zvýrazní

Ak máte na sebe farby, ktoré ladia s farbou vašej pleti, očí a vlasov, zvýrazní sa vaša prirodzená krása. Vaše oči budú žiariť, pleť bude vyzerať zdravo a sviežo a farba vašich vlasov bude intenzívnejšia. Vďaka tomu získate sebavedomie, istotu a nový, skvelý pocit zo seba.

Budete presne vedieť, aké oblečenie si kúpiť

Nebudete kupovať oblečenie a doplnky, ktoré vám budú visieť nenosené v skrini. Budete vedieť presne pomenovať čo potrebujete a uľahčí sa i vaša komunikácia s predavačkami. Nenecháte si nanútiť niečo, čo vám v skutočnosti nepristane a nebudete otrokom trendov. Strávite nakupovaním oveľa menej času a ušetríte množstvo peňazí.

Jedinečná šatková metóda

Počas konzultácie zažijete jedinečný zážitok pri šatkovej metóde – uvidíte na vlastné oči, ako perfektne alebo nepekne môže vaša tvár vplyvom farieb vyzerať.

Spoznáte svoje svetlé a tmavé neutrálne farby, naučíte sa farby vhodne kombinovať, objavíte svoje ideálne farby vlasov a líčidiel, pochopíte prečo sa v niektorých farbách oblečenia necítite dobre a dozviete sa, ako môžete nosiť i farby ktoré nie sú pre vás ideálne.

Určenie farebného typu

Odporúčania od spokojných zákazníčiek

Určenie farebného typu

Cítila jsem se jako nový člověk. Dostala jsem plno komplimentů. Vypadala jsem štíhlejší! A to jen díky tomu, že jsem měla na sobě vhodné barvy.

Síce od konzultácie prešla len veľmi krátka doba, ale musím povedať, že zmena u mňa bola okamžitá a viditeľná. Dokonca som začala dostávať komplimenty od veľa ľudí.

Konzultácia úplne splnila moje očakávania, odchádzala som od Vás nabitá nie len informáciami, ale aj radosťou a vierou, že moja bezradnosť pri skrini a pri nákupoch oblečenia a doplnkov je už navždy preč. Už mám jasné vodítko k tomu, ako pracovať s farbami, ako ich kombinovať a čomu sa vyhnúť.

Na jednu stranu může lidem připadat, že konzultace jim barvy ze skříně ubere. Já bych to nazvala spíše “zkoriguje” a sjednotí. Na druhou stranu se lidem může stát pravý opak – najednou budou mít více barev na výběr. Barev, o kterých předtím ani nesnili, či se jim vyhýbali z důvodu neznalosti.

Po konzultaci jsem mailem dostala ještě větší objem informací a podkladů, než jsem očekávala.

Páčila sa mi ochota odovzdávať získané informácie, vysvetlenie pojmov k spletitej téme farebností, kontrastov, tónov jednotlivých farieb i celková spätná rekapitulácia informácií v písomnej forme.

Až 18 farebných typov

Od leta 2015 pracujem so systémom “Absolute colour system”, ktorý rozdeľuje farebné typy až do 18 skupín. Vďaka tomu môžem klientom odporučiť farby a ich kombinácie ešte presnejšie. Súčasťou konzultácie je i farebnica 50 odtieňov ideálnych farieb, ktorá je skvelým pomocníkom pri výbere farieb oblečenia, líčenia, vlasov i doplnkov.

Klient po konzultácii obdrží textový materiál, v ktorom nájde všetky podrobnosti o svojom farebnom type, popis svojich individuálnych farebných parametrov a tiež návod na to, ako farby využívať v súvislosti s telesným tvarom, proporciami, či štýlom.

Môžete vyzerať dobre. Pomocou správnych farieb však budete vyzerať skvele.
Cena: 119 €
Časová náročnosť: 2,5 až 3 hodiny

Často kladené otázky

Určenie farebného typu

Objavila som Vaše web stránky a neviem určiť svoj farebný typ. V prílohe Vám zasielam niekoľko svojich fotografií a budem rada ak mi napíšete akým farebným typom som.

Zaslať fotografie bez vyzvania je zbytočné. Určenie farebného typu na základe fotografií nevykonávam a tipovať nechcem. Naviac ak by som aj napísala čo si myslím, nič by to klientke nedalo, pretože je potrebné pochopiť podstatu, len vtedy dokáže svoje farby vyberať sama a správne.

Ak vás zaujímajú názory ostatných ľudí na Vašu farebnosť, máte možnosť vložiť svoje fotografie do Poradne, alebo na Fórum a o svojej farebnosti diskutovať s inými čitateľmi. Ak sa rozhodnete absolvovať konzultáciu Určenia farebného typu, môžete si dohodnúť termín konzultácie prostredníctvom kontaktného formulára.

Mám svetlú pleť, ryšavé vlasy a modré oči. Cítim sa dobre v zelenej, hnedej, červenej. Môžete mi napísať akým farebným typom by som mohla byť?

Len na základe slovného popisu nie je možné určiť Váš farebný typ. Každá žena je originál a v každej sú farby namiešané určitým spôsobom. S istotou je možné určiť Váš farebný typ iba formou osobnej konzultácie. Pozrite si prosím i odpoveď na predchádzajúcu otázku.

Ak vás zaujímajú názory ostatných ľudí na Vašu farebnosť, máte možnosť vložiť svoje fotografie do Poradne, alebo na Fórum a o svojej farebnosti diskutovať s inými čitateľmi. Ak sa rozhodnete absolvovať konzultáciu Určenia farebného typu, môžete si dohodnúť termín konzultácie prostredníctvom kontaktného formulára.

Na konzultáciu určenia farebného typu môžem pricestovať až poobede. Je to problém?

Pri určovaní farebného typu je nutnosťou dobré denné svetlo a to je najlepšie v doobedňajších hodinách. Preto službu “Určenie farebného typu” začínam o 9.00. V letných mesiacoch je možné čas začiatku konzultácie mierne posunúť, v zimných nie.

Bude problémom to, ak prídem na konzultáciu opálená?

Ak máte dohodnutý termín konzultácie, nevystavujte svoju pleť príliš slnečnému žiareniu. Jemné opálenie nevadí, ale pri výraznom “podovolenkovom”opálení sa môže stať, že výsledok bude skreslený. Ak máte záujem o konzultáciu v letnom období, odporúčam dohodnúť si termín radšej pred vašou dovolenkou, ako po nej. Súvislosti opálenia a farebnosti sa venuje tento článok na blogu.

Čo dokážu farby

Farby majú úžasné schopnosti. Dokážu vašu tvár rozžiariť a oživiť, môžete vďaka nim vyzerať mlado a sviežo, ale aj smutne, tvrdo, staro, či unavene. Pozrite sa ako rozdielne pôsobia vhodné a nevhodné farby vlasov, líčenia, či oblečenia.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte