Chceli by ste vo svojom oblečení žiariť, vyzerať sviežo, živo a sebavedomo?
Neviete, na aké farby sa zamerať pri nákupoch? Páčilo by sa vám, keby ste mali istotu, že vo farbách ktoré nosíte, vyzeráte skvele?
Ste bezradná vždy, keď sa snažíte farebne doladiť vaše oblečenie, pretože neviete ako na to?
Cítite sa fádne, nudne a neatraktívne a rozhodli ste sa to pomocou farieb zmeniť?
Poznám tie pocity, pretože som ich sama zažívala.

Bola som neistá a nevedela som, ako na to. Necítila som sa zaujímavo, vyzerala som usadlo, málo sviežo a nevýrazne. Míňala som peniaze na oblečenie, ktoré som nenosila. Hľadala som odtiene vlasov i oblečenia, v ktorých sa budem cítiť skvele… ale nedarilo sa mi.

Dnes viem, prečo to tak bolo. Presne si pamätám pocit, ktorý som mala, keď som prvý krát pochopila, že nosím nevhodné farby. Bolo to pre mňa veľké prekvapenie a zároveň “wau” efekt, keď som videla, ako žiarivo, zdravo a sviežo môže vyzerať moja tvár v tých pravých odtieňoch.

Bol to úžasný, objavný a oslobodzujúci pocit. Pocit istoty, že už viem ako dosiahnuť, aby farby vytvorili úžasnú harmóniu s mojou tvárou. Poznanie mojich farieb mi dodalo sebavedomie a pocit istoty, ktoré som dovtedy vo svojom živote v oblasti vizáže nepoznala.

Zmenili mi môj pohľad na seba, ale i na ženskú krásu a ja som sa rozhodla, že chcem ženám pomáhať získavať rovnaké pocity istoty a sebavedomia.

Rada pomôžem aj vám objaviť farby, v ktorých naplno zažiarite a získať istotu a sebavedomie.

Čo absolvovaním konzultácie získate

 • Prestanete kupovať oblečenie a doplnky, ktoré vám nepristanú. Farby vo vašom šatníku budú skvele kombinovateľné.
 • Nenecháte si nanútiť niečo, čo vám v skutočnosti nepristane. Nebudete robiť kompromisy.
 • Trendy využijete vo svoj prospech, ale nebudete ich otrokom.
 • Strávite nakupovaním oveľa menej času a ušetríte množstvo peňazí.

V čom sa vám po konzultácii zjednoduší život

 • Budete vedieť vhodne využiť svoje svetlé a tmavé neutrálne farby,
 • budete vedieť používať akcenty,
 • budete mať istotu v tom, ktoré farby sú vhodné na veľké plochy,
 • naučíte sa farby kombinovať s vhodným kontrastom,
 • objavíte svoje ideálne farby vlasov a líčidiel,
 • budete vedieť, ako rozmiestniť farby vzhľadom na telesné proporcie,
 • pochopíte prečo niektoré farby vyhľadávate, zatiaľ čo v iných sa necítite dobre,
 • dozviete sa, ako môžete nosiť i farby ktoré nie sú pre vás ideálne
 • získate paletu vašich ideálnych farieb, s ktorou budete vedieť svoje farby vyberať.
Určenie farebného typu

Odporúčania od spokojných zákazníčiek

Určenie farebného typu

Je fascinujúce vidieť, ako “obyčajné” farby dokážu zasvietiť, či zhášať svetlo v tvári, dodať jej život a iskru alebo naopak ich z nej zobrať, podtrhnúť farbu očí, prípadne z nej spraviť úplnú farbu blata. Je to akoby bol každý človek maliarskym plátnom, ktoré možno umelecky dotvárať do zakaždým jedinečnej harmónie farieb, ktorá následne vytvára vlastne…krásu.

Obdivujem Vašu schopnosť logicky a veľmi plasticky vysvetliť všetky potrebné súvislosti k pochopeniu toho ako zo seba vyčariť ženu,ktorá je spokojná so svojím výzorom a rozumie čím k tejto spokojnosti sama prispela. A tiež si vážim Vašu trpezlivosť a ochotu počúvať a odpovedať na všetky otázky.

Včerajšie stretnutie s Vami a s mojimi farbami bolo naozaj príjemné, prekvapujúce a obohacujúce… neskutočne veľa nových informácií, ktoré do seba zapadajú a pomáhajú vytvoriť jeden celok-obraz, na ktorom obdivujeme jeho dokonalé zladenie a harmóniu farieb.

Místo obvyklého mírně bezradného bloumání mezi regály jsem to najednou VIDĚLA a VĚDĚLA PROČ! Nemusela jsem do kabinky tahat milión nesourodých “handričiek”, chápala jsem, proč se mi tahle košile líbí, ale pro mě není atd…

Predovšetkým sa však udiala zmena v mojej hlave – možno to poznáte keď sa Vám v hlave spraví taký ten klik a zrazu sa začnete pozerať na svet úplne novými očami.

Potom, co jsem se začala oblíkat a líčit podle ideálních barev, jsem za půl roku zhubla asi 7 kilo, aniž bych se příliš snažila.

Čím je konzultácia výnimočná

 • S jedinečným systémom austrálčanky Imogen Lamport “Absolute colour system” pracujem ako jediná konzultantka v SR a ČR.
 • Tento systém má 18 farebných skupín, vďaka čomu vám môžem odporučiť vaše farby veľmi presne.
 • Aby ste naplno žiarili, nestačí len poznať svoje farby, preto vás naučím vhodne ich kombinovať.
 • A to nie je všetko – je jedno, aký máte štýl, v palete systému ACS si nájde svoje farby každá osobnosť.

Nákupom konzultácie získate i vašu paletu 50 odtieňov ideálnych farieb, ktorá bude vašim skvelým každodenným pomocníkom pri výbere farieb oblečenia, líčenia, vlasov i doplnkov.

Môžete vyzerať dobre. Vo vašich farbách však budete vyzerať nádherne!
Cena: 129 €
Časová náročnosť: 2,5 až 3 hodiny

Často kladené otázky

Určenie farebného typu

Objavila som Vaše web stránky a neviem určiť svoj farebný typ. V prílohe Vám zasielam niekoľko svojich fotografií a budem rada ak mi napíšete akým farebným typom som.

Zaslať fotografie bez vyzvania je zbytočné. Určenie farebného typu na základe fotografií nevykonávam a tipovať nechcem. Naviac ak by som aj napísala čo si myslím, nič by to klientke nedalo, pretože je potrebné pochopiť podstatu, len vtedy dokáže svoje farby vyberať sama a správne.

Ak vás zaujímajú názory ostatných ľudí na Vašu farebnosť, máte možnosť vložiť svoje fotografie do Poradne, alebo na Fórum a o svojej farebnosti diskutovať s inými čitateľmi. Ak sa rozhodnete absolvovať konzultáciu Určenia farebného typu, môžete si dohodnúť termín konzultácie prostredníctvom kontaktného formulára.

Mám svetlú pleť, ryšavé vlasy a modré oči. Cítim sa dobre v zelenej, hnedej, červenej. Môžete mi napísať akým farebným typom by som mohla byť?

Len na základe slovného popisu nie je možné určiť Váš farebný typ. Každá žena je originál a v každej sú farby namiešané určitým spôsobom. S istotou je možné určiť Váš farebný typ iba formou osobnej konzultácie. Pozrite si prosím i odpoveď na predchádzajúcu otázku.

Ak vás zaujímajú názory ostatných ľudí na Vašu farebnosť, máte možnosť vložiť svoje fotografie do Poradne, alebo na Fórum a o svojej farebnosti diskutovať s inými čitateľmi. Ak sa rozhodnete absolvovať konzultáciu Určenia farebného typu, môžete si dohodnúť termín konzultácie prostredníctvom kontaktného formulára.

Na konzultáciu určenia farebného typu môžem pricestovať až poobede. Je to problém?

Pri určovaní farebného typu je nutnosťou dobré denné svetlo a to je najlepšie v doobedňajších hodinách. Preto službu “Určenie farebného typu” začínam o 9.00. V letných mesiacoch je možné čas začiatku konzultácie mierne posunúť, v zimných nie.

Bude problémom to, ak prídem na konzultáciu opálená?

Ak máte dohodnutý termín konzultácie, nevystavujte svoju pleť príliš slnečnému žiareniu. Jemné opálenie nevadí, ale pri výraznom “podovolenkovom”opálení sa môže stať, že výsledok bude skreslený. Ak máte záujem o konzultáciu v letnom období, odporúčam dohodnúť si termín radšej pred vašou dovolenkou, ako po nej. Súvislosti opálenia a farebnosti sa venuje tento článok na blogu.

Čo dokážu farby

Farby majú úžasné schopnosti. Dokážu vašu tvár rozžiariť a oživiť, môžete vďaka nim vyzerať mlado a sviežo, ale aj smutne, tvrdo, staro, či unavene. Pozrite sa ako rozdielne pôsobia vhodné a nevhodné farby vlasov, líčenia, či oblečenia.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte