skip to Main Content
Každá žena môže byť krásna

Je úžasné sledovať, ako málo stačí k tomu, aby každá z nás vyzerala a cítila sa príťažlivo. Svoju prácu milujem, pretože pri nej pomáham ženám k dosiahnutiu týchto pocitov a prebudeniu sebavedomia.

Začalo to farbami ...

Dlho som žila v presvedčení, že mám inú farebnosť ako reálne mám. Málokedy som sa vo svojom oblečení cítila dobre. Čím viac vecí som si ušila, tým viac fádne a zmätene som sa cítila. Všetko sa zmenilo po objavení mojich ideálnych farieb. Na vlastnej skúsenosti som pochopila, ako vhodné farby dokážu dodať sebavedomie a pocit istoty. Podrobnejšie sa o mojom príbehu dočítate tu.

... a pokračovalo štýlom

Keď som dokonale pochopila svoju farebnosť, prišli ďalšie otázky. Ako súvisí výber strihov s postavou a proporciami? Prečo je každá žena iná a prečo sa každému páči niečo iné? Ako to, že niekto vyzerá veľmi štýlovo a iný ako sivá myš? Až po pochopení tajomstiev telesného tvaru a štýlu všetko začalo do seba zapadať.

Certifikáty
  • 2010 – “Profesionálny vizážista” – MŠ ČR
  • 2011 – “Advanced Colour Analysis for Image Professionals”- Improvability, Veľká Británia
  • 2012 – “Ladies Style”- Improvability, Veľká Británia
  • 2015 – “Certified Personal Stylist and Image Mastery for Women” – Academy of Professional Image, Austrália
Dôraz na jedinečnosť

Nemám rada zovšeobecňovanie a škatuľkovanie. Každá z nás je jedinečným originálom a preto i ku svojim klientkám pristupujem individuálne.

V oblečení nestačí dobre vyzerať, je rovnako dôležité dobre sa v ňom i cítiť. Okrem farebnosti a telesného tvaru, sa preto zaoberám i osobnosťou, životným štýlom a potrebami každej klientky.

Moje poslanie

Na základe reakcií mojich klientiek, účastníkov kurzov, ale aj čitateľov blogu, mám možnosť pozorovať mnoho pozitívnych obratov v živote. Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo a krásne. Aby bolo jej oblečenie jej prirodzenou súčasťou, jej “značkou”, ktorá ju charakterizuje a robí ju jedinečným originálom.

Ak využijete niektorú z mojich služieb, som presvedčená, že i pre vás to bude úžasná pozitívna zmena a veľký obrat vo vašom živote.

-Beáta Oravcová

Back To Top