Skip to content
Ak poznáte Megie z diskusií na blogu alebo vo Fóre, isto viete ako tápala so svojím farebným typom. Ako sama povedala, vo svojej mysli už bola takmer každým farebným typom. Menilo sa to tým viac, čím viac sa o farebných typoch dozvedala. Megie má už konzultáciu Určenia farebného typu za sebou a všetko je jasné. Ak chcete vedieť aká je jej farebnosť, čítajte ďalej.

 

Farba očí Megie je oriešková, jej prirodzená farba vlasov je stredne tmavá hnedá, jej pleť pôsobí snedo. Najviac Megie váhala medzi tmavou zimou a tlmenými typmi a na Fóre ju ľudia tipovali na teplú jeseň, tmavý typ, ale i tlmené typy.

Pri šatkovej metóde sa ukázalo, že Megie má pomerne neutrálnu farebnú teplotu, ale v mierne chladných farbách vyzerala lepšie. Ideálne neboli ani príliš chladné, ani príliš teplé odtiene. Kontrastné farby boli príliš výrazné a viac vynikla v tlmených, stredne tmavých farbách. Jej farebnosť je tlmená letná.

Megie absolvovala aj líčenie a priniesla mi ukázať paletku očných tieňov, ktorú používa. Je to bežná drogériová paletka očných tieňov značky Catrice „Quattro Absolute Eye Colour“ v odtieni 040 – „Never let me know“. Farby tejto paletky sú pre Megie ideálne – obsahuje neutrálnu béžovú, neutrálnu až mierne teplú ružovú, a mierne chladnú kakaovú (šedo-hnedú) v svetlejšom i tmavšom variante. Škoda že tiene v paletke obsahujú glitre, ktoré sa pri líčení uvoľňujú do okolia očí, pretože kombinácia farieb je výborná. Ak by bola táto paletka v matnom prevedení, bolo by to ideálne.
 
Ako podklad pod očné tiene sme použili Jumbo Eye Pencil od NYX v odtieňoch „Milk“ a „Iced Mocha“. Odtieň „Milk“ vhodne presvetlil trochu tmavšiu pokožku očných viečok Megie, kakaový stredne tmavý odtieň ceruzky bol ideálnym tmavším podkladom pod očný tieň vo vonkajšom kútiku. Pohyblivé viečko sme vytieňovali béžovým a svetlejším kakaovým odtieňom, lom oka sme zvýraznili tiež kakaovým tieňom. Spodnú očnú linku sme naniesli malým štetcom na detaily pomocou tmavého kakaového očného tieňa a na riasy sme naniesli čiernu riasenku. Obočie sme trošku zvýraznili, tiež tieňom zo spomínanej paletky.
 

  

Odporučila som Magie kulmu na riasy, pretože má pekné mihalnice, ale trochu rovnejšie. Vytočením rias sa celé oko ešte viac otvorí a rozžiari. 

 

Lícne kosti sme vymodelovali duom bronzera a lícenky od NYX „Sunrise in Bali“ a na pery sme naniesli rúž v ceruzke na pery NYX v neutrálnom odtieni ružovej „Soft Fuchsia“. Oči sme zvýraznili jemnou linkou pomocou Slim Eye Pencil od NYX, skombinovali sme odtiene Medium Brown a Charcoal. Megie líčenie v neutrálnych až mierne chladných farbách pristalo, vymodelovalo a rozžiarilo jej oči. Keď si pred zrkadlom rozpustila svoje krásne vlasy, vyzerala veľmi zaujímavo.

 

 

Som rada, že sa záhada Megiinej farebnosti vyriešila a že má teraz jasno v tom, aké farby potrebuje. Megie sa pred konzultáciou trochu bála nosiť farby, pretože si nebola istá, v ktorých odtieňoch vyzerá dobre a v ktorých menej. Ukázali sme si vhodné farebné kombinácie, vďaka ktorým bude oblečenie Megie viac farebné a sviežejšie. Sfarbenie Megginej tváre tak krásne zažiari.
 
Megie je so svojím farebným typom spokojná, pretože v letných farbách sa i najlepšie cíti. Je to ideálna situácia, kedy je farebný typ v súlade s farebnou osobnosťou. Bolo veľmi príjemné pomôcť Megie zorientovať sa vo svojej farebnosti, pretože si myslím že sa vďaka tomu bude cítiť ešte istejšie a sebavedomejšie. Objavenie svojich ideálnych farieb môže totiž človeku tak trochu zmeniť život.

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top