skip to Main Content
Farby – Neutrálne Farby Pre Tlmený Typ
Séria: Neutrálne farby

Po dlhšom čase budem dnes pokračovať v sérii príspevkov o neutrálnych farbách pre jednotlivé farebné typy. Venovať sa budem tlmeným typom, pretože práve pre ženy tohto typu sú neutrálne farby veľmi dôležité.

Tlmené typy sú charakteristické svojou jemnou farebnosťou Ideálne je, ak tento typ vo svojom outfite skombinuje jednu, dve „farebné“ farby a tie doplní neutrálnymi farbami.

Vhodnými neutrálnymi farbami pre tlmené typy sú:

– hnedá

– antracitová

– tlmená námornícka modrá

– ružovo-hnedá

– kakaovo-hnedá

– teal

– tlmená biela

– neutrálna béžová.

V nasledujúcej fotogalérii nájdete niekoľko tipov na to, ako využiť neutrálne farby v šatníku tlmeného typu (kliknite):

Všeobecnú charakteristiku neutrálnych farieb si môžete prečítať v úvodnom článku série. Neutrálne farby je ideálne použiť na tie časti oblečenia a doplnkov, ktoré by mali byt variabliné a nadčasové, na tie ktoré nosíte často a chcete aby sa dobre kombinovali s pestrejšími kúskami. Neutrálne farby voľte napríklad pri kúpe univerzálnej kabelky, topánok, plášťa, opasku, saka, kardigánu, remienka hodiniek a pod.

Využívate vo svojom šatníku neutrálne farby? Aký je váš obľúbený kúsok v neutrálnej farbe, ktorý nosíte často a hodí sa ku zvyšku šatníka? Ak máte chuť, diskusia je tu pre vás – pridajte do nej svoje názory, postrehy a skúsenosti!

Back To Top