Skip to content
Jarné a letné typy to majú v tomto období s nákupmi jednoduchšie, pretože jarné módne kolekcie sú plné svetlých, sviežich a ľahkých farieb. V dnešnom príspevku nájdete niektoré kúsky z jarnej kolekcie Orsay a ich kombinácie pre jednotlivé farebné typy.

Pri jarnej kolekcii Orsay bol môj pocit úplne rovnaký ako každý rok na jar – v prípade že si jesenné a zimné farebné typy chcú vynoviť šatník a kúpiť niečo nové, majú problém. Čiernu samozrejme nájdeme vo všetkých reťazcoch, ale kto už by chcel na jar chodiť v čiernej?

Na kolážach v nasledujúcej galérii sú jarné novinky z Orsay, nakombinované pre jednotlivé farebné typy. Koláž pre tmavé typy chýba, pretože sa mi na webe nepodarilo nájsť také kúsky z Orsay, z ktorých by sa dala vytvoriť nielen sýta, ale aj farebná a sviežo pôsobiaca kombinácia. S čiernou sa to samozrejme dá, ale po zime väčšina ľudí túži aj oblečením dať najavo svoju radosť z prichádzajúcej jari práve farebnejším oblečením. V kolážach je často použitá ako neutrálna farba kakaovo hnedá, ktorej je v kolekcii Orsay neúrekom. Nájdete v nej blúzky, topy, nohavice i ľahké kardigány. Pre prezretie galérie kliknite.

V nasledujúcej miniaplikácii od Polyvore je viac kúskov z jarnej kolekcie Orsay. Ak máte chuť a čas, môžete si vyskúšať ich rôzne kombinácie. Pre vytvorenie koláže kliknite.

Kúpili ste si túto jar už niečo nové na seba? Našli ste v ponuke jarných kolekcií svoje farby? Páčia sa vám
jarné kolekcie reťazcov? Máte na jar chuť osviežiť svoj šatník? Plánujete nákup oblečenia, alebo chcete vytvoríť farebnejší a sviežejší dojem pomocou doplnkov? Zapojte sa do diskusie, alebo vytvorte pomocou miniaplikácie koláž, ktorú si môžu
prezrieť i iné čitateľky.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top