Skip to content
Dnešný predvíkendový príspevok bude oddychový. Dočítala som skvelú Šťastnú knihu českej autorky Barbory Šťastnej, ktorá vyšla v tomto roku vo vydavateľstve Motto. Na knižku ma upozornila priateľka Zuzka (Zuzi ďakujem!) a hlavná hrdinka sa v nej zamýšľa nad tým, ako žiť úplne bežný život a cítiť sa pritom viac šťastná. Jedna z kapitol knihy sa venuje vzťahu hlavnej hrdinky k nakupovaniu a časť z nej si môžete prečítať v nasledujúcom úryvku.

V spomenutej knihe sa nájde takmer každá žena. Hlavná hrdinka otvorene a pritom s humorom spomína témy a veci, s ktorými sa my ženy nikomu nezdôverujeme, dokonca si ich často ani neuvedomujeme. Poznanie, že presne rovnaké veci sa dejú i iným ženám, že premýšľame podobne a riešime podobné problémy, dáva dobrý pocit a vyvoláva úsmev na tvári.

Kniha sa zaoberá mnohými oblasťami bežného života ženy, ale spomínaná kapitola o nakupovaní sa na blog tematicky hodí a preto si myslím, že môže byť skvelým oddychovým čítaním a zároveň podnetom na diskusiu o tom, aký vzťah k nakupovaniu máte vy.

Máte podobné pohnútky k nakupovaniu ako hrdinka knihy, spoznali ste sa v nej? Nakupujete radi? Sú vaše nákupy úspešné? Zmenil sa vekom váš vzťah k nakupovaniu a obľuba nakupovania? Máte i vy v šatníku veci len preto, že pri pohľade na ne máte v hlave krásne zidealizované predstavy? 🙂 Ak máte chuť, prispejte do diskusie a neberte to príliš vážne! 🙂

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top