skip to Main Content

Líčením zvýrazníte svoju krásu

Vhodné farby rozžiaria vašu pleť a oči, vhodný kontrast dodá vašej tvári žiarivosť a sviežosť, vhodná technika líčenia dokáže korigovať a potlačiť nedokonalosti vašej tváre a zvýrazniť jej prednosti. Vaše líčenie tak bude vyzerať skvele a vaša tvár naplno zažiari.

Počas konzultácie

Pri konzultácii sa naučíte vybrať si správne farby líčidiel, vhodnú technika líčenia, primeranú mieru kontrastu a ideálne líčidlá a nástroje. Dozviete sa, ktoré časti vašej tváre je vhodné líčením zvýrazniť a ktoré naopak potlačiť.

Líčenie so zaškolením

Odporúčania od spokojných zákazníčiek

Líčenie so zaškolením

Cítila som sa ako sivá myš, akoby mi niečo chýbalo... Po Vašej konzultáciami som nabitá informáciami a nápadmi, čo a ako vhodne skombinovať... a aby som nezabudla, líčenie, ktoré ste mi ukázali, je super!

Predtým som sa líčila viac než v čase konzultácie, ale úplne zle, takže moje oči pôsobili ešte viac "zvädnuto".

Obdivujem Vašu schopnosť logicky a veľmi plasticky vysvetliť všetky potrebné súvislosti k pochopeniu toho ako zo seba vyčariť ženu,ktorá je spokojná so svojím výzorom a rozumie čím k tejto spokojnosti sama prispela. A tiež si vážim Vašu trpezlivosť a ochotu počúvať a odpovedať na všetky otázky.

Přítel byl úplně nadšený z proměny, kterou způsobilo jen správné nalíčení.

Pri pohľade do zrkadla som si všimla, ze moje nalíčené oči naozaj pôsobia žiarivejšie a väčšie.

A změna líčení mi taky prospěla - všichni mi říkají, že vypadám mladší a jakási rozzářená.

Budete mať skvelý pocit pri pohľade do zrkadla.
Konzultácia je poskytovaná len v kombinácii s konzultáciou Určenie farebného typu.

Často kladené otázky

Líčenie so zaškolením

Môžem si túto konzultáciu objednať samostatne?

Poznanie farebného typu pomáha pri výbere vhodných odtieňov líčidiel, ktoré najviac rozžiaria vašu tvár.  Preto je táto konzultácia poskytovaná len spolu so službou Určenie farebného typu.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte
Back To Top