Líčením zvýrazníte svoju krásu

Vhodné farby rozžiaria vašu pleť a oči, vhodný kontrast dodá vašej tvári žiarivosť a sviežosť, vhodná technika líčenia dokáže korigovať a potlačiť nedokonalosti vašej tváre a zvýrazniť jej prednosti. Vaše líčenie tak bude vyzerať skvele a vaša tvár naplno zažiari.

Počas konzultácie

Pri konzultácii sa naučíte vybrať si správne farby líčidiel, vhodnú technika líčenia, primeranú mieru kontrastu a ideálne líčidlá a nástroje. Dozviete sa, ktoré časti vašej tváre je vhodné líčením zvýrazniť a ktoré naopak potlačiť.

Líčenie so zaškolením

Odporúčania od spokojných zákazníčiek

Líčenie so zaškolením

Teraz si viem oči vhodne nalíčiť vhodnou kombináciou farieb a úrovňou kontrastu.

Obdivujem Vašu schopnosť logicky a veľmi plasticky vysvetliť všetky potrebné súvislosti k pochopeniu toho ako zo seba vyčariť ženu,ktorá je spokojná so svojím výzorom a rozumie čím k tejto spokojnosti sama prispela. A tiež si vážim Vašu trpezlivosť a ochotu počúvať a odpovedať na všetky otázky.

Jsem nadšená  z našeho sezení a stále vstřebávám Vámi  podané informace, které byly naprosto vyčerpávající…. opravdu mi to dalo hodně. Manžel nevěřil, že se dá tak pěkně a decentně nalíčit a přitom vymodelovat krásný tvar očí… stále na mě zíral….. a že zakoupí typologii i naší dceři… Velká spokojenost.

Pri pohľade do zrkadla som si všimla, ze moje nalíčené oči naozaj pôsobia žiarivejšie a väčšie.

Predtým som sa líčila viac než v čase konzultácie, ale úplne zle, takže moje oči pôsobili ešte viac “zvädnuto”.

A změna líčení mi taky prospěla – všichni mi říkají, že vypadám mladší a jakási rozzářená.

Budete mať skvelý pocit pri pohľade do zrkadla.
Cena: 30 €
Časová náročnosť: 1 hodina

Často kladené otázky

Líčenie so zaškolením

Je nutné, aby som pred absolvovaním služby Líčenie so zaučením poznala svoj farebný typ?

Nie je to nevyhnutné, ale je to veľmi vhodné. Poznanie farebného typu totiž veľmi pomáha pri výbere vhodných odtieňov líčidiel, ktoré najviac rozžiaria vašu tvár.  Preto je ideálne, ak pred líčením absolvujete službu Určenie farebného typu.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte