Skip to content

Kurz nadmieru splnil moje očakávania. Najväčším prínosom sú pre mňa poznatky ako pracovať so svojimi farbami. Tiež koláže s názornými ukážkami a videá. Veľmi prínosné sú aj diskusie a hlavne fotky a Vaše komentáre.

Moc děkuji za tenhle úžasný kurz. Trochu jsem váhala, jestli mám do toho jít, ale jsem opravdu ráda, že jsem to udělala.

Vaše poznatky a užitočné informácie o farbách mi pomáhajú zvýšiť sebavedomie, „sfarebniť“ môj svet, ušetriť peniaze za nevhodné oblečenie… a okrem toho vsetkého je to ešte aj zábavné!

Online kurz predčil moje očakávania – donútil ma, zamyslieť, pripomenúť si, prehĺbiť a dať do praxe poznatky získané pri osobnej konzultácii. Teším sa na Vaše ďalšie projekty, ktorých sa rada zúčastním.

Kurz je veľmi dobre zostavený a je v ňom veľmi veľa informácií. Som rada, že do neho budem mať vždy prístup a budem môcť čerpať nové informácie aj naďalej pri ďalších účastníkoch kurzu, človek sa učí stále…

Najväčšiu hodnotu kurzu vidím v tom, že som pochopila, že nielen správne farby, ale aj kontrast, vzory a umiestnenie farieb zohrávajú úlohu pri dokonalom výsledku. Je to taká „vysoká škola“ k osobnej konzultácii :-).

Fotenie je najlepší nástroj, ako sa dobre naučiť celú túto alchýmiu :-). V živote by som nepovedala, že je taký rozdiel pri pohľade do zrkadla a na fotku. Som rada, že som sa do kurzu zapojila.

Pri určení farebného typu nie je možné ísť tak do hĺbky ako v kurze. Konzultácia je o určení farieb, kurz už o ich reálnom využití a kombinovaní v praxi. V SR a ČR (aspoň pokiaľ viem), tento kurz nemá obdobu.

Uvědomila jsem si spoustu souvislostí. Vše do sebe začalo zapadat. Velmi oceňuji výzvy k focení – na fotkách teprve člověk lépe posoudí, jak skutečně vypadá a potrénuje i u hodnoceni ostatnich. Velmi oceňuji velmi rychlé reakce na otázky.

Kurz bol pekne spracovaný, super že sa jednotlivé lekcie dali vytlačiť! Oceňujem záverečné testy v lekciách, vďaka ktorým som ešte lepšie pochopila súvislosti.

Je fajn že se můžu k jednotlivým lekcím pořád vracet. Dobré byly i diskuse pod lekcemi, tam se objevilo spousta doplňujících informací.

Bylo moc užitečné mít všechny informace k dispozici postupně a logicky uspořádané v lekcích. Teď po ukončení kurzu rozhodně víc „vidím“ na sobě i na jiných co je správně a co je špatně.

Back To Top