Skip to content

Veľmi som ocenila, že pri konzultácii nebol len určený farebný typ, ale aj názorne ukázané a vysvetlené, ako pracovať s farbami.

Oceňujem individuálny prístup, nikdy nikde som zatiaľ nedostala takto presný návod, ako zlepšiť svoj výzor. Veľmi sa mi páči aj pokonzultačné poradenstvo, ktoré od Vás dostávam. Je to super, ze to nefunguje systémom konzultácia a koniec, ale je tu možnosť ďalej sa spýtať a poradiť. Veľké ďakujem!

Absolútne neľutujem svoje rozhodnutie navstíviť Vás, bolo to to najlepšie, čo som mohla pre seba urobiť. Presne o tomto som vždy v podstate snívala, že nájdem niekoho, kto ma trošku povedie a dá mi presné, konkrétne rady – aké vlasy, aký rúž, aké tiene, o oblečení ani nehovoriac. Z konzultácie som nadšená a určite vrelo odporúčam aj ďalej.

Zmenila som farbu vlasov na základe odporučenia z konzultácie a je to úžasná zmena – tvár je naozaj jemnejšia. Neviem sa vynadívať! 🙂

Keď teraz chodím popri výkladoch obchodov, vidím, čo mi predtým jasné nebolo. Keď sa mi v minulosti niečo aj zapáčilo, tak sa mi niekedy na tom niečo nezdalo a teraz vďaka tebe viem, že je to kontrastom a tmavosťou. Tie mailiky, čo mi teraz chodia po konzultácii sú super, idem si ich vytlačiť nech mám všetko pokope. Je to veľmi nápomocné. Ďakujem.

Keď som si po konzultácii pretriedila šatník a pozrela na výsledok, ostala som ohromená! Všetky vytriedené veci spolu nádherne ladili. Bol to pocit prekvapenia, aký som nečakala. To skutočné nadšenie z konzultácie prichádza teraz, tak som sa s tým chcela podeliť :).

Príjemné prostredie, priateľský a pritom stále vysoko profesionálny a odborný prístup. Dostala som kvalitné informácie, rady, tipy a šla domov veľmi spokojná a nabudená z nových informácií. Celý čas som si užila naplno. Ďakujem.

Obsah konzultácie je cennejši ako sa dá očakávat podľa ceny.

Děkuji, že jste mi vše s mou barevností objasnila. Chvilku mi sice trvalo, než jsem vstřebala naprosto jinou paletu než jsem očekávala, ale teď mi to vše konečně do sebe zapadá. Jsem moc ráda, že mám nyní jasno. Myslím, že i dobře koresponduje s mou povahou, osobností, dynamikou i možná s hlasem. Moc děkuji za prozření :-). Marcela.

Líbí se mi materiály, které jsem od Vás dostala e-mailem. Během konzultace jsem se mohla plně soustředit na Váš výklad. Velmi se mi líbilo praktické zhodnocení šesti obrázku – díky tomu jsem si ověřila, zda jsem vše pochopila.

Jedná o skvěle propracovaný „balíček“ této služby, tedy soubor přístupů, informací, rad, materiálů, tipů, nápadů, odkazů, a to vše podáno Vami – mile, příjemně, profesionálně.

Konzultace mi ukázala jiné možné cesty ve vnímání nejen barev oblečení a doplňků, ale také v pohledu na sebe samu.

Back To Top