skip to Main Content

Vojvodkyňa Kate sa po krstinách malého Georga ukázala v uplynulých dňoch opäť na verejnosti. Na fotografiách zo 7. novembra jej vlasy vyzerajú inak ako zvyčajne. V čom je tá zmena?

Pri Kate sme zvyknutí na dlhé vlasy, mierne zvlnené a vždy upravené tak že majú lichotivý objem a skvelú farbu. Na úvodnej fotografii je vidieť, že farba je trochu fádnejšia ako zvyčajne, pri odrastoch presvitajú i šediny. Takýto farebný „stav“ pozná každá žena, ktorá si vlasy farbí – ak sa farba v pravý čas neobnoví, stráca iskru a neposlušné šediny je vidieť.

Vlasy Kate sú na koncoch zvlnené, ale pri korienkoch im chýba objem, preto pôsobia unavene a ťažko. Takýto účes Kate nelichotí a nedodáva jej tvári vhodné proporcie – robí ju dlhšou a príiš štíhlou. Spolu s tvrdým líčením očí, typickým pre Kate, vyvoláva účes i farba vlasov Kate dojem, že je unavená.
ŽIadna matka sa tomu nemôže čudovať, je normálne že pár týždňov po pôrode dá žene zabrať a môže sa cítiť i vyzerať unavene. Má iné starosti ako farbenie šedín, alebo fúkanie vlasov. O to to má Kate ťažšie, je neustále sledovaná a verejnosť ju chce vidieť vždy dokonale upravenú.

Rozdiel v tom, ako vyzerajú vlasy Kate upravené a neupravené je zjavný z nasledujúceho porovnania so staršou fotografiou.

 

10. novembra sa Kate ukázala na verejnosti opať a tentoraz vyzerala lepšie a zdá sa, že sa i viac usmievala. Nie je jasné, koľko času venovala úprave vlasov, ale potvrdilo sa, že klobúčik alebo iná pokrývka hlavy dokážu zamaskovať prípadné nedostatky v období keď žena z nejakého dôvodu nemá čas na úpravu vlasov.

Ako pôsobí účes zo 7.11. na vás? Je vám sympatické, že sa Kate ukázala so šedinami a neupravenými vlasmi a dala tak najavo, že aj ona je len človek a matka ktorá nemá čas? Alebo si myslíte, že by mala vo svojom postavení vyzerať za každých okolností skvele? Stihnete svoje vlasy nafarbiť vždy skôr, ako začnú vyzerať unavene a fádne? Aké sú vaše skúsenosti s kvalitou vlasov po pôrode, alebo pri strese? Vaše názory sú vítané v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top