skip to Main Content

O účese Jennifer Aniston pre nový film „Squirrels to the Nuts“ sa vedie veľa diskusií. Niektoré zdroje uvádzajú že ide o skutočnú zmenu účesu, podľa fotografií z natáčania je však jasné, že pre úlohu v spomínanom filme Jennifer používa parochňu a zmena nie je skutočná. Viac fotiek Jen v novom účese nájdete v pokračovaní článku.

Tvár Jennifer je charakteristická menšou šírkou v oblasti čela, najširšou časťou v oblasti lícnych kostí a dramatickým, výrazným zúžením brady, ktorá tvorí ostrú, výraznú líniu. Spodná tretina tváre v oblasti brady je trochu dlhšia ako zvyšné dve tretiny, čo spolu s jej ostrejším tvarom pôsobí výrazne.

Na vykompenzovanie výraznosti brady Jennifer často využíva účesy ktoré dostatočne odkrývajú čelo. Brada tak nestrháva na seba príliš veľa pozornosti a tvár pôsobí proporčnejšie.

Ak má účes ofinu, oblasť líc pôsobí širším dojmom, pretože ofina skracuje tvár Jennifer (vľavo).

Podobný bob ako pre nový film Jennifer už nosila. Vyzeral však lepšie ako tento nový a dôvodom je ofina. Bob bez ofiny viac lichotil tvári Jen (vpravo). Účes pre nový film je trochu problematický i celkovou proporciou. V
hornej časti je príliš úzky, kvôli čomu jej líca pôsobia plnšie. V spodnej časti je účes príliš krátky, končí práve v oblasti brady a krku a tak rozširuje a skracuje krk
Jennifer.

Účes Jen pre nový film na mňa pôsobí trochu neprirodzene a nemôžem sa zbaviť pocitu, že tento dojem pomáha vytvárať i trochu umelý výraz v tvári Jen, spôsobený zrejme protivráskovými opatreniami, ako aj stmavenie farby vlasov. Účes ju robí trochu staršou, trochu usadlou, má menej šmrncu.

 

Podľa strohých informácií o filme, hlavnou hrdinkou nového filmu je prostitútka, túžiaca po kariére herečky, v ktorej jej pomôže riaditeľ z Brodwaya. Jen však nehrá prostitútku, vo filme údajne stvárňuje terapeutku, ktorej vzťah k ostatným hrdinom nie je známy. Takže ešte nie je jasné, či bolo zámerom maskérov, aby Jennifer vo filme vyzerala staršie a usadlo, alebo chceli len zmeniť jej obvyklý imidž a príliš to nevyšlo.

Ako pôsobí Jennifer v účese pre nový film na vás? Páči sa vám tento účes na nej alebo nie? Už tradične je tu pre vás anketa a diskusia, tak neváhajte sa zapojte sa!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top