skip to Main Content

Byť blond je in, aspoň tak to vyzerá keď sa pozriete na väčšinu moderátoriek, herečiek a inak známych žien. Najčastejším dôvodom je snaha vyzerať mladšie, jemnejšie, ženskejšie, sexi. Ženy si vlasy zosvetľujú často bez poznania svojej farebnosti a výsledok nie je vždy ideálny.

Niektoré farebné typy zosvetlením naozaj získajú iskru a pristane im to, ale iné pri výraznom zosvetlení stratia svoju jedinečnosť a pôsobia v lepšom prípade len obyčajne, v horšom aj neprirodzene, unavene, alebo staršie. O jednej takejto zmene bude dnešný článok.

Michelle Williams sa v posledných týždňoch často objavuje na spoločenských udalostiach a názory ľudí na ňu a sympatie k nej sa rôznia. Pri pohľade na jej fotografie z posledných rokov ma najviac zaujala farba jej vlasov. V tomto roku sa Michelle začala objavovať s teplou farbou vlasov, čo je dosť zásadná zmena proti platinovej blond, v ktorej sme ju vídali v rokoch 2010 a 2011.

Michelle Williams (31) je americká herečka, ktorá minulý rok stvárnila ikonu Hollywoodu Marylin Monroe vo filme „My week with Marilyn“.

Neviem či zosvetlenie jej vlasov v roku 2010 a 2011 má niečo spoločné s úlohou Marylin, isté však je že výrazná platinová blond nie je pre jej farebnosť to pravé. V tvári Michelle prevládajú teplé pigmenty, pôsobí jemne a zlatisto.


2004


2006

Od roku 2006 má Michelle vlasy zosvetlené a celkový dojem je raz horší, raz lepší, podľa toho s akou farbou oblečenia, alebo líčenia svoju blond skombinuje.


2006


2006

Najhoršia je úplne zosvetlená, chladná platinová blond, ktorá vyzerá veľmi neprirodzene. Ak sa k tomu pridajú výrazné čierne očné linky, Michelle vyzerá ako chorá a pôsobí dojmom akoby mala o 15 rokov viac.


2010


2010-2012

Koncom minulého roku začali jej vlasy postupne trošku tmavnúť a získavali aj teplejší odtieň. Od januára tohto roku možno Michelle vídať v stredne tmavom teplom odtieni vlasov, ktorý je oveľa lepší ako platinová blond.

 

Na nasledujúcej fotogafii má Michelle i veľmi dobre zvolený odtieň rúžu, ktorý k jej zlatistej farebnosti výborne ladí.

Michelle vyzerá v chladnej blond  tuctovo, lacno a obyčajne a dôvodom je to, že chladná a bledá farba vlasov neladí s teplým vyžarovaním tváre Michelle.

Zmena farby vlasov môže mať veľký efekt. Nielen na to ako vyzeráme, ale aj na to aké sympatie alebo dojem vyvolávame v ľuďoch okolo nás.

Možno práve nevhodná farba vlasov (chladná blond) je dôvodom toho, že sympatie ľudí k Michelle sa rôznia.

Ako na vás Michelle Williams pôsobí? Ktorá farba vlasov jej podľa vás pristane najviac? Páči sa vám je krátky účes? Pôsobí na vás ako Marylin presvedčivo?

Páči sa vám dnešný trend byť blond? Zdá sa vám dobré, že známe tváre vyzerajú v blond farbe vlasov takmer rovnako, sú nevýrazné a ťažko zapamätateľné? Máte skúsenosť, že zosvetľovaním sa vlasy ničia a ich regenerácia trvá veľmi dlho? Ak máte chuť, prispejte do diskusie o Michelle Williams a trende blond vlasov.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top