skip to Main Content

V dnešnom kratučkom príspevku sa s Vami podelím o zážitky. Tento týždeň je zaujímavý tým, že na konzultáciách som mala už 3 klientky, ktoré boli z odhalenia svojej farebnosti veľmi prekvapené.


ilustračné foto – zdroj: www.therenegadewriter.com

Začalo to v pondelok Nelou, ktorá správne odhadla svoju kontrastnú farebnosť, ale bola presvedčená že potrebuje teplé farby. Jej farebnosť je ale kontrastná zimná a Nela vyzerá nádherne v čistých, mierne chladných zimných farbách.

V stredu bola prekvapená Ivka, ktorá má vo svojom šatníku dosť veľa jemných a chladných letných farieb, avšak jej tvár krásne ožíva v tlmených jesenných farbách a jej vlasy potrebujú trošičku jesennej zamatovosti a malé stmavenie.

Prekvapujúce odhalenie sa konalo i dnes pri Márii, ktorá má šatník a kozmetickú taštičku plnú chladných zimných farieb, pretože bola presvedčená o svojej tmavej zimnej farebnosti. V skutočnosti jej tvár najviac žiari len v mierne tmavších, zlatistých, teplých jesenných tónoch.

Takéto prekvapenia sa pri konzultáciách stávajú, avšak už dávno sa mi nestalo, že by tých prekvapení bolo počas jedného týždňa toľko :-). Želám všetkým uvedeným dámam príjemné zžívanie sa so svojimi ideálnymi farbami, ktoré ich naplno rozžiaria. Príjemný deň všetkým!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top