skip to Main Content
Týždeň Plný Prekvapení

V dnešnom kratučkom príspevku sa s Vami podelím o zážitky. Tento týždeň je zaujímavý tým, že na konzultáciách som mala už 3 klientky, ktoré boli z odhalenia svojej farebnosti veľmi prekvapené.


ilustračné foto – zdroj: www.therenegadewriter.com

Začalo to v pondelok Nelou, ktorá správne odhadla svoju kontrastnú farebnosť, ale bola presvedčená že potrebuje teplé farby. Jej farebnosť je ale kontrastná zimná a Nela vyzerá nádherne v čistých, mierne chladných zimných farbách.

V stredu bola prekvapená Ivka, ktorá má vo svojom šatníku dosť veľa jemných a chladných letných farieb, avšak jej tvár krásne ožíva v tlmených jesenných farbách a jej vlasy potrebujú trošičku jesennej zamatovosti a malé stmavenie.

Prekvapujúce odhalenie sa konalo i dnes pri Márii, ktorá má šatník a kozmetickú taštičku plnú chladných zimných farieb, pretože bola presvedčená o svojej tmavej zimnej farebnosti. V skutočnosti jej tvár najviac žiari len v mierne tmavších, zlatistých, teplých jesenných tónoch.

Takéto prekvapenia sa pri konzultáciách stávajú, avšak už dávno sa mi nestalo, že by tých prekvapení bolo počas jedného týždňa toľko :-). Želám všetkým uvedeným dámam príjemné zžívanie sa so svojimi ideálnymi farbami, ktoré ich naplno rozžiaria. Príjemný deň všetkým!

Back To Top