Komu je kurz určený

Chcete sa naučiť kombinovať farby na oblečení a doplnkoch?
Chcete farbami zvýrazniť a rozžiariť svoju pleť, oči a vlasy?
Chcete získať istotu pri výbere farieb doplnkov a vzorov?
Chcete vďaka farbám vyzerať štíhlejšie, či vyššie?
Chcete porozumieť “reči” farieb a využiť ich ako nástroj neverbálnej komunikácie?
Chcete pochopiť, prečo v niektorých outfitoch nevyzeráte dobre?
Chcete nosiť aj farby, ktoré nie sú pre vás ideálne?

Ak ste na väčšinu týchto otázok odpovedali áno, potom je tento kurz práve pre vás

V kurze vás nebudem zaťažovať množstvom zložitej teórie. Získate konkrétne návody a tipy.
Naučíte sa vhodne kombinovať farby a pochopíte, prečo je správny kontrast rovnako dôležitý ako farby.
Dozviete sa, aké farby sú pre váš štýl ideálne a porozumiete tomu, prečo niektoré farby preferujete viac ako iné.
Získate prístup k množstvu praktických postupov, vďaka ktorým dokážete vytvoriť outfity ideálne práve pre vás.
Je jedno, ako sa vekom zmení vaša farebnosť, alebo postava, v kurze vždy nájdete aktuálne informácie.
Viac spoznáte sama seba, vyhnete sa nevhodným nákupom a nenecháte si nanútiť veci, ktoré si nikdy neoblečiete.
Získate možnosť konzultovať priamo so mnou vaše konkrétne outfity. Dostanete spätnú väzbu, vďaka ktorej budete vedieť, ako sa vám darí aplikovať získané informácie v praxi.
Dôležité informácie si môžete zapisovať priamo v kurze prostredníctvom osobných poznámok.
V každej lekcii nájdete test, v ktorom si preveríte, či ste pochopili všetko správne.
Vďaka úlohám z kurzu si vytvoríte fotografickú databázu vašich ideálnych outfitov.
Ako člen kurzu budete mať možnosť aktívne ovplyvňovať jeho obsah.
Získate doživotný prístup ku kurzu.

Neplaťte nič naviac

Zakúpením kurzu získate informácie na celý život. Za aktualizácie a doplnenia kurzu nebudete platiť nič naviac a to ani v prípade, ak sa cena kurzu zvýši.

Ak sa vám cena kurzu zdá vysoká, spočítajte si celkovú cenu odevov z vášho šatníka, ktoré ste nikdy nemali oblečené, pretože vám nepristanú, alebo ich neviete skombinovať.

Nekupujte ďalšie šaty, ktoré nikdy nebudete nosiť. Investujte do informácií, vďaka ktorým budete kupovať už len šaty, ktoré budete milovať.

Cena investovaná do kurzu sa vám v krátkom čase vráti v podobe dobre kombinovateľného šatníka, istoty pri zostavovaní outfitov, ušetreného času a najmä sebavedomia a pocitov spokojnosti.

Sprievodca farbami

Odporúčania od spokojných účastníčok online kurzu

Sprievodca farbami

Kurz som už začala a úplne ma pohltil. Chcem ho všetkým vrelo doporučiť, je to niečo úžasné.

Nechápala jsem dříve, proč některé outfity jsou dobré a jiné moc ne. Díky informacím z kurzu, mi to konečně dává smysl a postupně zjišťuji, na co si dávat pozor.

Prokousávám se prvními lekcemi a nestíhám se divit. Všechno do sebe tak dokonale zapadá a začíná mi to dávat smysl. Beátko ještě jednou děkuji!

Nechápala jsem, proč se v některých outfitech necítím dobře, přesto, že jsou barevně správně. V kurzu čím dál víc zjišťuji, že barevný a tmavostní kontrast je snad ještě více důležitý než znalost “svých” barev.

Ďakujem za tipy k mojím outfitom, nenapadlo by mi takto kombinovať farby. Tento on-line kurz je úžasná vec, zdokonaľuje človeka každým dňom, vďaka zaň!

Teším sa, že mi nové poznatky uľahčia budovanie šatníka. Odteraz nemusím v obchode strácať čas, ba naopak, budem si vedieť odôvodniť, prečo po danom kúsku siahnuť alebo vôbec.

Získate môj odborný názor

Do diskusií v kurze, alebo do FB skupiny môžete pridávať fotografie svojich outfitov, na ktorých aplikujete informácie získané v kurze. Získate tak môj podrobný odborný názor. Môžete sa pýtať na čokoľvek, čo súvisí s obsahom kurzu a môžete diskutovať i s inými účastníkmi kurzu.

Sprievodca farbami
Získajte z pohodlia domova tajomstvá profesionálov z oblasti farieb, získajte informácie na celý život a šetrite svoje peniaze i čas.
Cena: 59 €
Doživotný prístup

Často kladené otázky

Sprievodca farbami

Aký je rozdiel medzi kurzom a osobnou konzultáciou Určenia farebného typu?

Kurz je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú naučiť pracovať so svojimi farbami a naplno ich využiť vo svoj prospech. Nájdu v ňom komplexný prehľad všetkých oblastí vizáže, ktoré súvisia s farbami. Kurz nenahrádza osobnú konzultáciu určenia farebného typu, pretože kurzom nie je možné presne určiť váš farebný typ.

“Sprievodca farbami” je perfektnou nadstavbou pre ľudí, ktorí poznajú svoju farebnosť, alebo aspoň tušia, aké farby im pristanú.  V kurze sa naučia uviesť teóriu do praxe, pretože budú aplikovať naučené vedomosti priamo vo svojich outfitoch.

Ľudia, ktorí si nie sú istí svojimi farbami, v kurze nájdu tipy na domáci odhad farebnosti, ale ten nie je zárukou spoľahlivého určenia.

Ak som u vás absolvovala osobné určenie farebného typu, môžem získať kurz výhodnejšie?

Áno, klienti, ktorí si nechali určiť farebný typ u mňa, majú možnosť zakúpiť si kurz so zľavou 15€. Stačí, ak mi napíšete mailom, že máte o kurz záujem a ja vám pošlem kód pre zľavu. Ten zadáte v procese objednávky a systém vám bude účtovať nižšiu cenu.

Akou formou sa budem učiť?

Každá lekcia obsahuje texty, v ktorých nájdete dôležité informácie. Texty sú doplnené obrázkami, kolážami a videami. Na konci každej lekcie nájdete interaktívny test, pomocou ktorého si overíte pochopenie informácií, nadobudnutých v lekcii.

Väčsina lekcií vás vyzve, aby ste vytvorili a odfotili si konkrétny outfit, do ktorého zapracujete to, čo ste sa v danej lekcii naučili. Kurz vás takto naučí uplatňovať naučené vedomosti v praxi. Svoje fotky môžete pridať do diskusie k danej lekcii, alebo do neverejnej skupiny na FB a tak si overiť, či ste úlohu splnili správne.

Koľko lekcií má kurz?

Kurz má 17 lekcií, ale je pravdepodobné, že časom sa jeho obsah ešte navýši. Kurz prispôsobujem potrebám jeho účastníkov a preto od úplného spustenia kurzu do neho pribudlo niekoľko lekcií. Ak si kurz zakúpite teraz, za neskoršie aktualizácie a doplnenia nebudete platiť nič naviac, ani v prípade, že cena kurzu narastie.

Ako dlho kurz trvá?

Kurz si môžete zakúpiť kedykoľvek, kedy vám to vyhovuje. Všetky lekcie vám budú k dispozícii hneď po zakúpení kurzu a budú vám k dispozícii neobmedzený čas. Vy sami si určíte, ako často sa budete lekciám venovať. Je len na vás, ako rýchlo prejdete kurzom. Niektoré lekcie sú kratšie, iné dlhšie. Odporúčam tempo 1, max. 2 lekcie za deň.

Akou formou môžem sa kurz zaplatiť?

Kurz si môžete zakúpiť prostredníctvom môjho Obchodu. Pri zadaní objednávky si môžete zvoliť spôsob platby. Platiť môžete zadaním údajov zo svojej platobnej karty (v tom prípade budete mať kurz k dispozícii ihneď po odoslaní objednávky), alebo bankovým prevodom (v tom prípade budete mať prístup ku kurzu po prijatí vašej platby na môj účet).

Môžem sa ku informáciám z kurzu vracať aj neskôr, po absolvovaní všetkých lekcií?

Áno, prístup ku kurzu budete mať k dispozícii navždy, rovnako ako aj prístup do skupiny na FB.

Čo sú to osobné poznámky?

V priebehu čítania lekcie vás kurz vyzve, aby ste si poznačili dôležité informácie, ktoré súvisia s témou danej lekcie. Tieto poznámky sa vám budú zobrazovať i na samostatnej stránke, ktorú si na záver kurzu môžete vytlačiť a mať tak dôležité informácie stále poruke.

Pozrite si krátky zostrih z niekoľkých videí kurzu

Sprievodca farbami

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte