Poznáte svoje farby, ale neviete ich využiť v praxi a vytvoriť pomocou nich skvelé outfity?
Cítite sa vo svojom oblečení fádne a nezaujímavo? Máte stále pocit, že to nie je "ono"?
Chcete prostredníctvom farieb prejaviť svoj štýl a upraviť postavu?
Chceli by ste získať presný návod k tomu, ako farby vzájomne kombinovať a kam ich umiestňovať?
Ani ja som nevedela hneď svoje farby perfektne používať v praxi.

Musela som sa to naučiť a musela som si všetko zistiť sama. Hľadala som informácie všade – v kurzoch, na webe, na zahraničných blogoch. Stálo ma to množstvo času, peňazí a námahy a trvalo mi to niekoľko rokov.

Prešla som všetkými fázami – od nadšenia, že poznám svoje farby, cez ich nevhodné kombinovanie a pocit, že môj šatník je smutný, až po odhalenie presných postupov, vďaka ktorým mám istotu a viem, čo je pre mňa dobré.

Viem presne, ktoré farby z mojej palety ladia s mojim štýlom a ako ich kombinovať a kam ich umiestňovať, tak aby moja postava i tvár vyzerali skvele.

Ak poznáte svoje farby, máte v rukách úžasný kapitál. Je len na vás, či jeho hodnotu necháte stagnovať, či dokonca klesať, alebo ho zúročíte a získate tak ešte oveľa viac.

Schopnosť naplno svoje farby využiť v praxi je tým, čo váš kapitál zúročí a vďaka čomu budete vo vašich farbách vyzerať krásne a štýlovo. Preto som vytvorila tento kurz – praktického sprievodcu svetom farieb, v ktorom vás v priebehu pár týždňov naučím vytvoriť z vašich farieb farebne dokonalé outfity.

Čo získate vstupom do kurzu

Pochopíte, prečo sú správne kombinácie rovnako dôležité ako farby samotné.
Dozviete sa, aké farby sú pre váš štýl ideálne a porozumiete tomu, prečo niektoré farby preferujete viac ako iné.
Je jedno, ako sa vekom zmení vaša farebnosť, alebo postava, v kurze vždy nájdete aktuálne informácie.
Viac spoznáte sama seba, vyhnete sa nevhodným nákupom a nenecháte si nanútiť veci, ktoré si nikdy neoblečiete.
Vďaka úlohám z kurzu si vytvoríte fotografickú databázu vašich ideálnych outfitov.
Získate doživotný prístup ku kurzu.
2 mesiace plné mojej podpory a vašich otázok
Počas 2 mesiacov budete spolu s ostatnými účastníčkami riešiť rovnaké úlohy. Počas trvania kurzu môžete priamo so mnou konzultovať všetko, čo vás zaujíma, alebo vám nie je jasné.

Čo sa zmení, keď kurz absolvujete

Spočítajte si celkovú cenu odevov a doplnkov z vášho šatníka, ktoré ste nikdy nemali na sebe. Sú to vaše peniaze, zavesené na vešiakoch.

Zaberajú miesto vo vašom šatníku a nič vám neprinášajú. Vďaka kurzu prestanete kupovať takéto veci a budete presne vedieť, čo potrebujete.

Cena investovaná do kurzu sa vám v krátkom čase vráti v podobe:

  • dobre kombinovateľného šatníka,
  • jednoduchých nákupov a ušetreného času,
  • istoty pri zostavovaní outfitov,
  • pocitov sebavedomia a spokojnosti.
Sprievodca farbami
Konzultácia "Určenie farebného typu" je o určení farieb, kurz už o ich reálnom využití a kombinovaní v praxi. V SR a ČR (aspoň pokiaľ viem), tento kurz nemá obdobu.
Jana Vojtková, po ukončení kurzu Sprievodca farbami

Odporúčania od spokojných účastníčok online kurzu

Sprievodca farbami

Vďaka tomuto kurzu viem veci, ktoré ešte mám v šatníku (a nie sú farebne ideálne), vhodne doladiť. Videá v kurze sú úžasnou pomôckou a naučili ma, ako správne kombinovať šatník. Pochopila som, aké sú doplnky dôležité, doplnila som ich do šatníka a už si teraz neviem predstaviť, že by som ich nepoužívala. Cítila by som sa akási nahá.

Keď som spoznala svoj tmavostný a farebný kontrast, o ktorom som do vtedy nemala ani poňatia, konečne som pochopila, ako ľahko sa dá nakupovať a nemíňať zbytočne peniaze za veci, ktoré mi vôbec nepristanú. Takéto veci už nekupujem.

Tento kurz bol pre mňa veľmi prínosný tým, že teória je hneď spájaná s praktickými ukážkami a mám možnosť hneď si to sama vyskúšať vo svojom šatníku a dostať odozvu a námety na zlepšenia. Pri čítaní teórie sa mi totiž zdalo všetko jasné, ale v praxi to zo začiatku nie je jednoduché.

Zároveň je skvelé, že každá lekcia obsahuje nejakú úlohu, ktorá nás núti alebo lepšie povedané motivuje preniesť teóriu do praxe. A v neposlednom rade je veľkou oporou FB skupina, kde zdieľame svoje fotky a dostávame spätnú väzbu.

Neskutečným objevem pro mě je tmavostný a farebný kontrast! Nejsem ještě ani v polovině kurzu, protože tyhle nové poznatky si zafixovat a začít používat v praxi mi bude nějakou dobu trvat. Beátko, Váš kurz je naprosto unikátní záležitost a já jsem moc ráda, že jsem se pustila do “studia” 🙂. Děkuji!

Kurz mi pomohl pri uvadeni vsech doporuceni do praxe, diky zkouseni a foceni. Diky podnetum k premysleni je mi ted take jasne, proc nektere kombinace, ktere jsou teoreticky spravne, v praxi na me postave nefunguji a naopak. Clovek objevi “novy svet”, nove podnety, otevre se mu spousta moznosti, jak si hrat s modou. Kurz predcil moje ocekavani.

Nemáte radi online kurzy a uprednostňujete knihy v papierovej podobe?
Všetky lekcie kurzu si môžete stiahnuť a vytlačiť a mať tak stále poruke svoj návod ako pracovať s farbami.

Získate spätnú väzbu

Do diskusií v kurze, alebo do FB skupiny môžete pridávať fotografie svojich outfitov, na ktorých aplikujete informácie získané v kurze. Môžete sa pýtať na čokoľvek, čo súvisí s obsahom kurzu a môžete diskutovať i s inými účastníkmi kurzu.

Sprievodca farbami
Získate konkrétne návody, vďaka ktorým budete vedieť svoje farby využiť na maximum.

Čo v 18 lekciách kurzu nájdete

Plus bonusy

Cena: 249 €
Doživotný prístup

Často kladené otázky

Sprievodca farbami

Aký je rozdiel medzi kurzom a osobnou konzultáciou Určenia farebného typu?

Kurz je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú naučiť pracovať so svojimi farbami a naplno ich využiť vo svoj prospech. Nájdu v ňom komplexný prehľad všetkých oblastí vizáže, ktoré súvisia s farbami. Kurz nenahrádza osobnú konzultáciu určenia farebného typu, pretože kurzom nie je možné presne určiť váš farebný typ.

“Sprievodca farbami” je perfektnou nadstavbou pre ľudí, ktorí poznajú svoju farebnosť, alebo aspoň tušia, aké farby im pristanú.  V kurze sa naučia uviesť teóriu do praxe, pretože budú aplikovať naučené vedomosti priamo vo svojich outfitoch.

Ľudia, ktorí si nie sú istí svojimi farbami, v kurze nájdu tipy na domáci odhad farebnosti, ale ten nie je zárukou spoľahlivého určenia.

Akou formou sa budem učiť?

Každá lekcia obsahuje texty, v ktorých nájdete dôležité informácie. Texty sú doplnené obrázkami, kolážami a videami. Na konci každej lekcie nájdete interaktívny test, pomocou ktorého si overíte pochopenie informácií, nadobudnutých v lekcii.

Väčsina lekcií vás vyzve, aby ste vytvorili a odfotili si konkrétny outfit, do ktorého zapracujete to, čo ste sa v danej lekcii naučili. Kurz vás takto naučí uplatňovať naučené vedomosti v praxi. Svoje fotky môžete pridať do diskusie k danej lekcii, alebo do neverejnej skupiny na FB a tak si overiť, či ste úlohu splnili správne.

Koľko lekcií má kurz?

Kurz má 18 lekcií. Ak si kurz zakúpite teraz, za neskoršie aktualizácie a doplnenia nebudete platiť nič naviac, ani v prípade, že cena kurzu narastie.

Ako dlho kurz trvá?

Kurz je naplánovaný tak, aby ste ho zvládli za 60 dní. V priebehu 60 dní sa vám postupne sprístupnia všetky lekcie kurzu. Ku každej lekcii dostanete do mailovej schánky email, ktorý Vás upozorní, že je Vám daná lekcia k dispozícii. V jeho závere nájdete i informáciu o tom, kedy bude sprístupnená nasledujúca lekcia.

Nechcem veľa času tráviť pri počítači, mám radšej klasické knihy. Môžem si obsah kurzu vytlačiť?

Áno, jednotlivé lekcie kurzu si môžete vytlačiť a nové vedomosti získavať z materiálov v papierovej podobe. Na konci kurzu tak budete mať celý kurz v papierovej podobe. Môžete tak mať svojho “Sprievodcu farbami” stále poruke, bez toho, že by ste museli zapínať PC.

Akou formou môžem za kurz zaplatiť?

Kurz si môžete zakúpiť prostredníctvom môjho Obchodu. Pri zadaní objednávky si môžete zvoliť spôsob platby. Platiť môžete zadaním údajov zo svojej platobnej karty (v tom prípade budete mať prístup ku kurzu k dispozícii ihneď po odoslaní objednávky), alebo bankovým prevodom (v tom prípade budete mať prístup ku kurzu po prijatí vašej platby na môj účet).

Môžem sa ku informáciám z kurzu vracať aj neskôr, po absolvovaní všetkých lekcií?

Áno, prístup ku kurzu budete mať k dispozícii navždy, rovnako ako aj prístup do skupiny na FB.

Čo sú to osobné poznámky?

V priebehu čítania lekcie vás kurz vyzve, aby ste si poznačili dôležité informácie, ktoré súvisia s témou danej lekcie. Tieto poznámky sa vám budú zobrazovať i na samostatnej stránke, ktorú si na záver kurzu môžete vytlačiť a mať tak dôležité informácie stále poruke.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte