Poznáte svoje farby, ale neviete ich využiť v praxi a vytvoriť pomocou nich skvelé outfity?
Cítite sa vo svojom oblečení fádne a nezaujímavo? Máte stále pocit, že to nie je "ono"?
Chcete prostredníctvom farieb prejaviť svoj štýl a upraviť postavu?
Chceli by ste získať presný návod k tomu, ako farby vzájomne kombinovať a kam ich umiestňovať?
Ani ja som nevedela hneď svoje farby perfektne používať v praxi.

Musela som sa to naučiť a musela som si všetko zistiť sama. Hľadala som informácie všade – v kurzoch, na webe, na zahraničných blogoch. Stálo ma to množstvo času, peňazí a námahy a trvalo mi to niekoľko rokov.

Prešla som všetkými fázami – od nadšenia, že poznám svoje farby, cez ich nevhodné kombinovanie a pocit, že môj šatník je smutný, až po odhalenie presných postupov, vďaka ktorým mám istotu a viem, čo je pre mňa dobré.

Viem presne, ktoré farby z mojej palety ladia s mojim štýlom a ako ich kombinovať a kam ich umiestňovať, tak aby moja postava i tvár vyzerali skvele.

Poznať svoje farby je základom, ale až schopnosť naplno ich využiť v praxi je tým, čo z vás spraví sebavedomú, štýlovú a krásnu ženu. Preto som vytvorila tento kurz – praktického sprievodcu svetom farieb, v ktorom vás v priebehu pár týždňov naučím vytvoriť si farebne dokonalé outfity.

Čo získate vstupom do kurzu

Pochopíte, prečo sú správne kombinácie rovnako dôležité ako farby samotné.
Dozviete sa, aké farby sú pre váš štýl ideálne a porozumiete tomu, prečo niektoré farby preferujete viac ako iné.
Je jedno, ako sa vekom zmení vaša farebnosť, alebo postava, v kurze vždy nájdete aktuálne informácie.
Viac spoznáte sama seba, vyhnete sa nevhodným nákupom a nenecháte si nanútiť veci, ktoré si nikdy neoblečiete.
Získate možnosť konzultovať vaše konkrétne outfity. Dostanete spätnú väzbu, vďaka ktorej budete vedieť, ako sa vám darí aplikovať získané informácie v praxi.
Vďaka úlohám z kurzu si vytvoríte fotografickú databázu vašich ideálnych outfitov.
Získate doživotný prístup ku kurzu.

Čo sa zmení, keď kurz absolvujete

Spočítajte si celkovú cenu odevov a doplnkov z vášho šatníka, ktoré ste nikdy nemali na sebe. Sú to vaše peniaze, zavesené na vešiakoch.

Zaberajú miesto vo vašom šatníku a nič vám neprinášajú. Vďaka kurzu prestanete kupovať takéto veci a budete presne vedieť, čo potrebujete.

Cena investovaná do kurzu sa vám v krátkom čase vráti v podobe:

  • dobre kombinovateľného šatníka,
  • jednoduchých nákupov a ušetreného času,
  • istoty pri zostavovaní outfitov,
  • pocitov sebavedomia a spokojnosti.
Sprievodca farbami

Odporúčania od spokojných účastníčok online kurzu

Sprievodca farbami

Největším přínosem pro mě jsou “praktická cvičení”, díky kterým mám možnost získat zpětnou vazbu a taky jsem naučila sama spoustu věcí vidět. Díky kurzu jsem výrazně omezila nevhodné velmi tmavé a tvrdé barvy a dala více prostoru jemnějším.

Už vím, které barvy jsou mými zvýrazňovači a také to, kam je mám na svém těle umístit a na jak velké ploše. Zároveň jsem se uvolnila a rozhodla jsem se, že budu používat i barvy, které mi až tak nelichotí, ale mám je ráda.

Jsem přesně takový šťoural, jak píšete v e-booku – donekonečna promýšlím, proč a jak co funguje a nefunguje a díky Vám to konečně dokážu popsat a pochopit. Odjakživa docela trpím, když vidím ženy, jak si škodí oblečením nebo makeupem, ale jen citem, bez znalosti souvislostí a teorie 🙂. No a jako objev nového světadílu jsou prostě ty kontrasty v online kurzu, protože to u mně bezvadně funguje. Děkuji!

Nechápala jsem, proč se v některých outfitech necítím dobře, přesto, že jsou barevně správně. V kurzu čím dál víc zjišťuji, že barevný a tmavostní kontrast je snad ještě více důležitý než znalost “svých” barev.

Celý kurz je úžasný a dal mi veľmi veľa. Aj napriek tomu, že farebnú typológiu som mala v minulosti robenú (odhliadnuc od toho, že zle určenú), nevedela som farby správne používať. Pre mňa bolo najpoučnejšie objavenie dôležitosti farebného aj tmavostneho kontrastu a celkovej tmavosti outfitu. O týchto veciach som pred kurzom netušila, nikde som ich nenašla a boli pre mňa veľkou novinkou.

Osobné farby a zvýrazňovače pleti, očí a vlasov… týmito informáciami je podľa mňa kurz jedinečný a samozrejme možnosť vyskúšať si poznatky na vlastnom šatníku a navyše s reakciou ostatných, aj odbornou radou od Vás – to je obrovský bonus.

Získate spätnú väzbu

Do diskusií v kurze, alebo do FB skupiny môžete pridávať fotografie svojich outfitov, na ktorých aplikujete informácie získané v kurze. Môžete sa pýtať na čokoľvek, čo súvisí s obsahom kurzu a môžete diskutovať i s inými účastníkmi kurzu.

Sprievodca farbami
Získate konkrétne návody, vďaka ktorým budete vedieť svoje farby využiť na maximum.
Kurz je momentálne uzatvorený, ale
DÁM VÁM VEDIEŤ, KEĎ BUDE ZNOVU OTVORENÝ

Často kladené otázky

Sprievodca farbami

Aký je rozdiel medzi kurzom a osobnou konzultáciou Určenia farebného typu?

Kurz je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú naučiť pracovať so svojimi farbami a naplno ich využiť vo svoj prospech. Nájdu v ňom komplexný prehľad všetkých oblastí vizáže, ktoré súvisia s farbami. Kurz nenahrádza osobnú konzultáciu určenia farebného typu, pretože kurzom nie je možné presne určiť váš farebný typ.

“Sprievodca farbami” je perfektnou nadstavbou pre ľudí, ktorí poznajú svoju farebnosť, alebo aspoň tušia, aké farby im pristanú.  V kurze sa naučia uviesť teóriu do praxe, pretože budú aplikovať naučené vedomosti priamo vo svojich outfitoch.

Ľudia, ktorí si nie sú istí svojimi farbami, v kurze nájdu tipy na domáci odhad farebnosti, ale ten nie je zárukou spoľahlivého určenia.

Akou formou sa budem učiť?

Každá lekcia obsahuje texty, v ktorých nájdete dôležité informácie. Texty sú doplnené obrázkami, kolážami a videami. Na konci každej lekcie nájdete interaktívny test, pomocou ktorého si overíte pochopenie informácií, nadobudnutých v lekcii.

Väčsina lekcií vás vyzve, aby ste vytvorili a odfotili si konkrétny outfit, do ktorého zapracujete to, čo ste sa v danej lekcii naučili. Kurz vás takto naučí uplatňovať naučené vedomosti v praxi. Svoje fotky môžete pridať do diskusie k danej lekcii, alebo do neverejnej skupiny na FB a tak si overiť, či ste úlohu splnili správne.

Koľko lekcií má kurz?

Kurz má 18 lekcií. Ak si kurz zakúpite teraz, za neskoršie aktualizácie a doplnenia nebudete platiť nič naviac, ani v prípade, že cena kurzu narastie.

Ako si môžem kurz zakúpiť a akou formou môžem zaň zaplatiť?

Kurz si môžete zakúpiť prostredníctvom môjho Obchodu, ale až pred jeho najbližšom spustením. Pri zadaní objednávky si môžete zvoliť spôsob platby – platobnou kartou, bankovým prevodom, alebo prostredníctvom Paypal.

Ako dlho kurz trvá?

Kurz je naplánovaný tak, aby ste ho zvládli za 60 dní od zakúpenia. V priebehu 60 dní sa vám postupne sprístupnia všetky lekcie kurzu. Ku každej lekcii dostanete do mailovej schánky email, ktorý Vás upozorní, že je Vám daná lekcia k dispozícii. V jeho závere nájdete i informáciu o tom, kedy bude sprístupnená nasledujúca lekcia.

Môžem sa ku informáciám z kurzu vracať aj neskôr, po absolvovaní všetkých lekcií?

Áno, prístup ku kurzu budete mať k dispozícii navždy, rovnako ako aj prístup do skupiny na FB.

Čo sú to osobné poznámky?

V priebehu čítania lekcie vás kurz vyzve, aby ste si poznačili dôležité informácie, ktoré súvisia s témou danej lekcie. Tieto poznámky sa vám budú zobrazovať i na samostatnej stránke, ktorú si na záver kurzu môžete vytlačiť a mať tak dôležité informácie stále poruke.

Kto je Beáta Oravcová

Mojím želaním je, aby každá žena vedela čo jej pristane, aby bola spokojná sama so sebou, aby sa mala rada a cítila sa sebavedomo. Verím, že práve prostredníctvom poradenstva a následnej aplikácie odporúčaní môžu ženy nadobudnúť tieto pocity.

Viac o Beáte