skip to Main Content

Sarah Hyland, 23-ročná americká herečka sa pred pár dňami ukázala na premiére filmu „Vampire Academy“ v Sidney v jednoduchých šatách malinovej farby. Ak vás zaujíma, na akom type postavy budú tieto šaty vyzerať dobre, čítajte ďalej.

Uvedené šaty svojím štýlom zaujmú najmä ženy, ktoré majú radi minimalizmus. Rovný, strohý strih šiat bude vyzerať dobre na postavách s rovnejším, hranatejším telesným tvarom, bez výrazného pása a kriviek.

Americký typ prieramkov pripúta pozornosť k ramenám a tvári, prsiam dodá plnosť a ramená opticky zúži. Rovný pás zostane ukrytý v rovnej línii šiat, mierne rozširujúci sa strih šiat pridá objem bokom. Štruktúrovaný, plastický širší spodný okraj šiat pritiahne pozornosť na krásne nohy a nechá ich vyniknúť. Tento typ šiat je perfektnou voľbou najmä pre postavy typu trojuholník a stĺp a vyhnúť by sa mu mali najmä postavy s objemnejšími nohami, výrazne tvarovaným štíhlym pásom, úzkymi pleciami a veľkými prsiami, pretože týmto postavám pridá objem a zdeformuje ich telesný tvar.

Na záver pridávam ďalšie fotografie Sarah. Páči sa vám minimalizmus, rovné, strohé línie? Sedí vám tento typ šiat? Alebo sa vám páči, ale viete že nemáte na tento strih vhodný telesný tvar? Diskusia je tu tradične pre vás a vaše postrehy a názory!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top