skip to Main Content

V posledný marcový deň sa v LA odovzdávali ceny Kid’s Choice Awards a na odovzdávaní sa zúčastnila i prvá dáma Ameriky Michelle Obama.

Manželka amerického prezidenta zvolila na odovzdávanie cien pre detské a teenegerské hviezdičky oblečenie značky Wes Gordon. Kabátik je súčasťou kolekcie pre jar 2012. Michelle Obama sa obliekla tak, aby vyzerala upravená, elegantná a ženská, ale zároveň i uvoľnená. Pri oficiálnych príležitostiach ju často vídať najmä vo formálnom oblečení, preto vidieť ju v lesklých nohaviciach džínsového strihu je veľmi príjemným osviežením.

Postava Michelle Obama je vysoká a pevná i vďaka cvičeniu. Pravidelne posiluje celé telo, je ochotná ráno si privstať aby mohla deň začať rozcvičkou a potom sa venovať bežným povinnostiam. Okrem posilovania obľubuje zumbu a latinské tance. Jej pevné paže obdivuje celý svet a Michelle si život bez cvičenia a zdravej stravy nevie predstaviť.

Najširšou časťou jej postavy sú boky a horná časť stehien. Zvolený kabátik veľmi dobre ukrýva práve túto kritickú časť postavy a opticky ju zoštíhľuje.
Nohavice pôsobia mladistvo a spolu s lodičkami sú ideálnym doplnením kabátika, takže outfit ako celok pôsobí mladistvo a zaujímavo.

Týmto outfitom sa Michelle Obama podario nájsť ideálny pomer elegancie a uvoľnenosti. Nestratila v ňom nič zo svojej elegancie a predsa vyzerá uvoľnene a má iskru. Páči sa vám outfit Michelle Obama? Máte podobný typ postavy ako ona? Využívate iné spôsoby ako opticky zoštíhliť boky, zadok alebo hornú časť stehien? Napadli vás myšlienky o ktoré sa chcete podeliť? Diskusia je tu pre vás!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top