skip to Main Content

Do novej rubriky som za rozhodla zaraďovať kratučké príspevky, vlastne len fotografie šiat, u ktorých je na prvý pohľad jasné, ktorý telesný tvar v nich bude vyzerať dobre. Po minulom článku o zelených šatách Michelle Monaghan, tentoraz ma zaujali šaty pre „hrušky“ a pre „stĺpy“.

 Šaty mala oblečené Leighton Meester včera na prehliadke modelov Christiana Diora, ktorá bola súčasťou parižskeho týždňa módy. Sú z kolekcie tejto návrhárskej dielne pre jar a leto 2012.

 

Strih je však veľmi zaujímavý a ideálny pre postavu typu „hruška“ i „stĺp“. Treba však podotknúť že pre množstvo riasenia je určený najmä pre štíhle postavy.

Rada by som upozornila na štýl. Šaty pôsobia jemne, nežne, romanticky a príjemne. Všimnite si však i topánky, ktoré sú originálne a k šaty veľmi dobre dopĺňajú. Sú tiež značky Dior. Je to ten prípad, kedy obuv, alebo doplnok dodá šatám šmrnc. Páči sa mi, že topánky majú hrubší podpätok, ktorý vyvažuje jemnosť šiat, takže Leighton celkovo nevyzerá príliš sladko, ale najmä zaujímavo a originálne. Prezrite si zopár záberov Leighton a ak sa vám šaty páčia, inšpirujte sa! Svoj názor na topánky môžete vyjadriť v ankete.

 

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top