skip to Main Content
V prvom tohtoročnom príspevku by som vám rada okrem želania úspešného roku 2013 predstavila novinky vo webshope. Po zlých skúsenostiach s dodávateľom paletiek MUA som sa rozhodla v spolupráci s ním viac nepokračovať a hľadala som rovnako dobré paletky očných tieňov za rozumnú cenu. Posledné kusy paletiek MUA máte možnosť zakúpiť si vo webshope za skvelú výpredajovú cenu a ich nástupcom budú paletky značky NYX.

Dlho som premýšľala, aké paletky do webshopu zaradím. Hľadala som značku, ktorá by mala dostatočne variabilné odtiene, aby si medzi nimi mohol vybrať každý farebný typ. Značka NYX ma opäť nesklamala, pretože jej ponuka je dostatočne široká a kvalita tradične výborná. Vo webshope nájdete od dnes dva nové druhy paletiek.

Kazeta 9 očných tieňov s 2 leskami na pery

Prvou novinkou sú kazetky očných tieňov s leskom na pery. S týmito malými, ale veľmi efektnými a elegantnými paletkami očných tieňov vytvoríte nielen výrazné dymové líčenie, ale i nude, alebo bežné denné líčenie. Sú ideálne na domáce líčenie i na cesty. Vďaka kompaktnému tvaru a malému rozmeru kazetku ľahko schováte do kabelky a môžete ju mať vždy poruke.

Každá kazetka má šírku i dĺžku 6 cm a je vysoká 2cm. Má dve poschodia – na vrchnom nájdete 9 očných tieňov (matné i s ľahkým leskom) a na spodnom poschodí sú dva lesky na pery, ako aj miniatúrny štetec na pery a obojstranný penový aplikátor na očné tiene. Na vnútornej strane veka je zrkadlo. Vybrať si môžete z 3 farebných prevedení:

Bronze Smokey Look Kit

Bronzové odtiene hnedej sú ideálne pre farebné typy ktoré potrebujú líčenie očí v teplejších tónoch. S touto paletkou vytvoríte krásne dymové líčenie v hnedo-zlatých odtieňoch ktoré rozžiari vaše oči, ale aj jemné, prirodzené líčenie. Je ideálna najmä pre teplé typy, ale využije ju i tlmená a tmavá jeseň, alebo svetlá jar.

Nude on Nude Natural Look Kit

Neutrálne odtiene hnedej sú ideálne pre natur líčenie a bežné denné líčenie. Využijú ich všetky neutrálne farebné typy (svetlé, tmavé, tlmené i kontrastné). Ak nepotrebujete výrazne teplé, ale ani výrazne chladné odtiene a nosíte najmä líčenie v neutrálnych farbách, je táto paletka práve pre vás. Vytvoríte s ňou jemné, alebo podľa chuti i výraznejšie líčenie.

Smokey Look Kit

Paletka obsahuje najmä chladné odtiene šedej, čiernu, striebornú, bielu a ružovú béžovú. Je ideálna pre farebné typy ktoré potrebujú líčenie očí v chladných farbách. S touto paletkou vaše oči rozžiarite jemne, alebo výrazne, podľa vašej chuti a nálady. Široká škála tmavostí jednotlivých odtieňov zaručuje variabilitu – môžete tiene kombinovať „tón v tóne“ a vytvoriť tak jemnejšie líčenie vhodné pre letné typy, alebo môžete kombinovať farby kontrastnejšie a vytvoriť výrazné líčenie vhodné pre zimné typy.

Paletky NYX Caribbean Collection

Druhou novinkou vo webshope je obľúbená a veľmi známa kolekcia Caribbean Collection – paleta 5 očných tieňov od NYX. Tiene majú skvelú jemnú konzistenciu i pigmentáciu a vytvoríte s nimi bežné denné líčenie, ale i líčenie na večer. Vyberte si kombináciu farieb podľa svojej farebnosti.
Na obrázkoch vo webshope si môžete pozrieť spomínané odtiene, nájdete tam i informáciu o tom ktoré odtiene sú matné (matte) a ktoré majú jemný lesk (shimmer). Lesk je naozaj len veľmi jemný a nie je na úkor pigmentácie. S paletkami vytvoríte líčenie „tón v tóne“, ale aj výraznejšie a kontrastnejšie líčenie, svetlé i tmavšie.

Rozmer paletky je 5 cm x 14,5 cm a nájdete v nej 5 očných tieňov, vzájomne veľmi dobre kombinovateľných. Súčasťou paletky sú 2 penové aplikátory. Na celej vnútornej strane veka je zrkadlo.

02 – I Dream of St. Marteen

Odtiene v tejto paletke sú teplé až neutrálne. Nájdete tu (zľava doprava):

    neutrálnu tmavú hnedú,
    teplú béžovú,
    zlato-hnedú,
    neutrálnu béžovú,
    teplú zlatú.

03 – I Dream of St. Kitt

Odtiene v tejto paletke sú neutrálne až teplé. Nájdete tu (zľava doprava):

    neutrálnu béžovú,
    teplú tlmenú hnedú,
    neutrálnu tmavú hnedú s nádychom do ružova,
    chladnú bielu,
    neutrálnu tlmenú tmavú hnedú s nádychom do khaki.

04 – I Dream of Antigua

Odtiene v tejto paletke sú chladné až neutrálne. Nájdete tu (zľava doprava):

    neutrálnu ľadovú žlto-modrú,
    neutrálnu, výraznú modrú,
    chladnú strieborno-šedú,
    sýtu, chladnú indigo modrú,
    antracitovú s glitrami.

06 – I Dream of Nevis

Odtiene v tejto paletke sú teplotne neutrálne. Nájdete tu (zľava doprava):

    neutrálnu béžovú,
    ružovo-hnedú,
    kakaovo-hnedú,
    šedo-bielu,
    tmavú neutrálnu hnedú.

07 – I Dream of Jamaica

Odtiene v tejto paletke sú chladné až neutrálne. Nájdete tu (zľava doprava):

    ružovo-béžovú,
    ľadovú chladnú žlto-bielu,
    stredne tmavú šedú,
    tmavú kakaovo-hnedú,
    čiernu.

08 – I Dream of Barbados

Odtiene v tejto paletke sú chladné. Nájdete tu (zľava doprava):

    šedo-fialovú,
    čiernu,
    sýtu, jasnú ružovú,
    strieborno-šedú,
    tmavú fialovú.

Verím že paletky NYX sa vám budú páčiť rovnako ako paletky od MUA. Predpokladám že sa potešia i tie z vás, ktoré hľadajú matné očné tiene, pretože lesk v paletkách NYX nie je taký výrazný ako v paletkáchu MUA a nájdete tu i dosť matných odtieňov.

Na záver by som rada upozornila, že do webshopu boli doplnené i 3 sľúbené odtiene rúžov v ceruzke NYX Lip Jumbo Pencil a červené odtiene týchto rúžov sú už na ceste.

Ak máte so spomínanými paletkami očných tieňov skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii s ostatnými!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top