skip to Main Content

Pre výber náušníc existujú doporučenia podľa toho aký je tvar vašej tváre. Okrem tvaru tváre je ale dobré brať do úvahy i zvolený účes a tiež polohu uší. Liv Tyler je príkladom dlhej a úzkej tváre a vysoko umiestnenými ušami a v dnešnom článku nájdete ukážky toho čomu by sa mali podobné tváre vyhnúť.

Liv má dlhé rovnejšie vlasy, ktoré úzkosť jej tváre ešte viac zvýrazňujú. Skrátené dĺžky účesov, ofina a objem pomáhajú jej tvár opticky skrátiť a vyzerá v nich krásne.

kolaz2

Liv nemá tvár úplne proporčnú – jej čelo je širšie, brada užšia a jej uši sú vyššie položené. V prípade že nosí účesy, ktoré odhaľujú prirodzený tvar jej tváre (úzkosť, nerovnakosť šírok a polohu uší), je vhodné siahnuť po náušniciach, ktoré dokážu tieto disproporcie urobiť menej výraznými. Drobné a nevýrazné náušnice nepomáhajú dorovnať rozdiely v proporciách a dĺžkach a preto nie sú ideálne.

kolaz no

Ak zvolí širšie, alebo krátke náušnice, úspešne opticky svoju tvár rozšíri, ale zároveň zvýrazní vyššie položené uši.

kolaz17

Preto sú pre Liv ideálne náušnice, ktoré majú nielen určitú šírku, ale aj určitú dĺžku. V spojení s vhodným účesom si nikto nevšimne disproporcie v jej tváre.

kolaz ok

Veľa žien dokáže inštinktívne vycítiť, aké náušnice sú pre ne ideálne, ale nie každá žena má tento cit vyvinutý. Pri výbere náušníc sa nezameriavajte len na tvar vašej tváre, ale i na jej proporcie.

Poznanie tvaru tváre a jej proporcií vás môže uchrániť pred implulzívnymi nákupmi náušníc, ktoré nikdy nebudete nosiť, pretože sa v nich necítite dobre. Nevhodne zvolené náušnice môžu zvýrazniť nedokonalosti a disproporcie tváre a tak dodať tvári tvrdosť. Rafinovane vybraté náušnice dokážu proporcie upraviť a tým dodať tvári nositeľky jemnosť a harmóniu.

Aké sú vaše skúsenosti s výberom náušníc? Viete aké tvary a veľkosti vám najviac pristanú? Aké náušnice sa vám najviac páčia na Liv Tyler? Ak ešte len hľadáte ideálne náušnice, prečítajte si i ďalšie články na túto tému v kategórii „Náušnice“.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top