skip to Main Content
Módne blogerky
1. Módne blogerky – Marianne
2. Módne blogerky – Girl with curves 1 – Nohavice
3. Módne blogerky – Girl with curves 2 – Sukne
4. Módne blogerky – Lauren Tester z blogu „Magic Happens“
5. Módne blogerky – Jessica Quirk – What I Wore
6. Módne blogerky – Amber z blogu „Style Plus Curves“

V diskusii k článku o blogu „Girl with curves“si niektoré z vás povzdychli, že Tanesha Awasthi má síce plnú postavu, avšak má výhodu v tom že má výrazne tvarovaný štíhly pás. Čitateľka Rosa do diskusie pridala link na blog mladej američanky ktorá svoje meno uvádza ako Lauren Tester a svoj blog pomenovala „Magic Happens“.

Lauren bohužiaľ na svojom blogu o sebe uvádza len strohé údaje, takže nepoznám jej telesnú výšku. Pôsobí dojmom nízkej ženy, ale môže to byť spôsobené i tvarom jej postavy a jej oblečením. Lauren zďaleka nemá ideálnu postavu, je však vidieť že obliekanie, kombinovanie a fotenie ju baví a to je sympatické. Svoj blog píše od septembra 2009 a nájdete na ňom dosť veľa fotografií jej outfitov, ale i reportáží z udalostí na ktorých sa zúčastnila.

Fotografie nie sú úplne kvalitné, preto farebný typ Lauren nechcem hádať. Často ani pri outfitoch nie je dobre vidieť detaily, avšak na celkovú predstavu o jej štýle a tvaroch fotografie stačia.

Postava Leuren je zavalitá. Má okrúhlu tvár, kratší krk, mohutnejšie ramená a paže, objemný hrudník, len mierne tvarovaný pás, širšiu oblasť bokov, stehien a kolien, širšie lýtka.
 
 

V šatníku Lauren sú zastúpené prvky nekonvenčného, romantického i ležérneho štýlu. Občas kombinuje dva vzory, občas viac farieb, ale jej šatník je viac v neutrálnych farbách a výrazné farby využíva najmä na doplnkoch. Má rada výraznejšie náhrdelníky a opasky.

Nasledujú fotogalérie jej sukňových outfitov, šiat i nohavíc. Kliknite a ovládacie prvky na posun v galérii nájdete uprostred zobrazovanej fotografie.

 
SUKNE:
Lauren nosí veľmi rada sukne a šaty. Sukne dopĺňa blúzkami a topmi, svetríkmi, vestami a kabátikmi. Svoj pás rada zvýrazňuje opaskom. Obľúbená dĺžka sukne je nad kolená a nosí najmä rovný strih so zámykmi alebo skladmi v páse. Výnimočne si oblečie i dlhšiu sukňu. Rada ukazuje svoje nohy, nosí balerínky, členkové topánky, žabky, alebo čižmy, vo väčšine prípadov bez podpätku, alebo na plnom podpätku.

ŠATY:

NOHAVICE:
Nenašla som fotografie klasického strihu nohavíc. Lauren oveľa radšej nosí legíny, zdá sa že zvýraznenie nôh je pre ňu dôležité.

V dnešnom príspevku nebudem písať svoj názor na oblečenie Lauren, pretože ma zaujíma ten váš. Skúste po prezretí fotografií napísať, čo sa vám na oblečení Lauren páči a čo nie. Čo jej telesnému tvaru podľa vás najviac prospieva a čo nie. Čo je vám na jej oblečení sympatické a čo vám vadí. Či vás niečím inšpiruje, alebo sa vám zdá jej oblečenie obyčajné.
Pokúste sa svoje názory napísať ešte predtým ako si prečítate názory ostatných, nenechajte sa ovplyvniť. Môžete reagovať na čokoľvek – štýl, farby, tvary, účes, celkové pôsobenie a sympatie.

PS: Rada by som napísala i článok o rovnejšom type postavy bez tvarovaného pása, preto budem veľmi vďačná za tip na blog, alebo fotografie ženy telesného tvaru stĺp.

Zdroj foto: http://magic-happens.tumblr.com/

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top