skip to Main Content

Ak sa u vás vianočné koláčiky a menej pohybu v zime podpisujú na brušku, nezúfajte. Kým sa neželaných tukových vankúšikov zbavíte, môžete tento nedostatok úspešne zamaskovať vhodným oblečením.

Ak máte problém s bruškom, vyhnite sa noseniu príliš bledých, alebo výrazných farieb práve v tejto oblasti. V oblasti pása použite tmavšie farby a oblečením zvýraznite krajšie formované časti vašej postavy. Pracujte s vrstvením a doplnkami a presuňte pozornosť na ramená, dekolt, alebo nohy a pod..

Na jar má väčšina ľudí snahu obliekať sa farebnejšie a veselšie. Dávajte ale pozor, aby ste na svoje bruško neupozorňovali príliš nápadným vzorovaním. Vhodnejšie sú drobné a menej výrazné vzory.

Príliš obtiahnuté a tesné oblečenie naozaj zvýrazní každú oblinku na vašom brušku. Veľa žien preto siaha po voľných odevoch, ktoré sú však také neforemné a beztvaré, že im paradoxne iba pridajú kilogramy naviac. Noste preto odevy, ktoré sú síce trošku voľnejšie, ale stále kopírujú líniu vášho tela a sú formované. Ukryte svoje bruško v rafinovaných strihoch topov a šiat.

Príliš krátke topy a svetríky na plnšie bruško upozornia, preto noste dlhšie horné diely. Ak nosíte opasky, nezvýrazňujte bruško výraznou farbou opaska. Voľte opasok v podobnej tmavosti a sýtosti ako top. S ohľadom na typ postavy nenoste opasky priamo v páse, ale radšej nižšie, alebo vyššie.

Máte po zime problém s bruškom? Čo robíte preto, aby ste sa ho zbavili a v lete nemali problém vyzliecť sa do plaviek? Aké oblečenie volíte aby ste svoje bruško ukryli? Máte svoje osvedčené triky, alebo obľúbené zoštíhľujúce kúsky oblečenia, v ktorých plnšie bruško vždy ukryjete? Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top