skip to Main Content
Ako Ukryť Objemnejšie Bruško

Ak sa u vás vianočné koláčiky a menej pohybu v zime podpisujú na brušku, nezúfajte. Kým sa neželaných tukových vankúšikov zbavíte, môžete tento nedostatok úspešne zamaskovať vhodným oblečením.

Ak máte problém s bruškom, vyhnite sa noseniu príliš bledých, alebo výrazných farieb práve v tejto oblasti. V oblasti pása použite tmavšie farby a oblečením zvýraznite krajšie formované časti vašej postavy. Pracujte s vrstvením a doplnkami a presuňte pozornosť na ramená, dekolt, alebo nohy a pod..

Na jar má väčšina ľudí snahu obliekať sa farebnejšie a veselšie. Dávajte ale pozor, aby ste na svoje bruško neupozorňovali príliš nápadným vzorovaním. Vhodnejšie sú drobné a menej výrazné vzory.

Príliš obtiahnuté a tesné oblečenie naozaj zvýrazní každú oblinku na vašom brušku. Veľa žien preto siaha po voľných odevoch, ktoré sú však také neforemné a beztvaré, že im paradoxne iba pridajú kilogramy naviac. Noste preto odevy, ktoré sú síce trošku voľnejšie, ale stále kopírujú líniu vášho tela a sú formované. Ukryte svoje bruško v rafinovaných strihoch topov a šiat.

Príliš krátke topy a svetríky na plnšie bruško upozornia, preto noste dlhšie horné diely. Ak nosíte opasky, nezvýrazňujte bruško výraznou farbou opaska. Voľte opasok v podobnej tmavosti a sýtosti ako top. S ohľadom na typ postavy nenoste opasky priamo v páse, ale radšej nižšie, alebo vyššie.

Máte po zime problém s bruškom? Čo robíte preto, aby ste sa ho zbavili a v lete nemali problém vyzliecť sa do plaviek? Aké oblečenie volíte aby ste svoje bruško ukryli? Máte svoje osvedčené triky, alebo obľúbené zoštíhľujúce kúsky oblečenia, v ktorých plnšie bruško vždy ukryjete? Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie!

Back To Top