skip to Main Content

Témou tohotročných Met Gala bola Čína – „China: Looking through the Glass“. Niektoré dámy sa téme priblížili viac, iné sa snažili zaujať niečím iným. V dnešnom prehľade nájdete niekoľko rób, ktoré ma zaujali.


Katie Holmes
zvolila antracitové šaty jednoduchého strihu. Neutrálna farba šiat je pomerne nevýrazná, zaujímavejšími prvkami sú prestrih na chrbte a lem sukne. Prekvapenie nastáva pri pohľade na tvár. Nový účes Katie nelichotí, pridáva jej tvári tvrdosť a vyvoláva pocit umelosti, či „prilbovitosti“. Pre prezretie galérie kliknite.

Sarah Jessica Parker sa snažila zadanej téme priblížiť, čo sa jej i podarilo. Pri pohľade na ňu ale môže mať človek pocit, že ten pretlak čínskych prvkov ju prevalcuje a že veľká ozdoba na hlave jej príliš objemná k jej drobným črtám tváre, jednoducho že je vo svojom outfite stratená a utopená. Zvláštne líčenie tomuto dojmu nahráva ešte viac, oči vyzerajú malé, unavené a celá tvár je bledá.

Emily Blunt na prvý pohľad pôsobí elegantne a vznešene. Najvýraznejší je na nej tmavý rúž, ktorý však dodáva jej tvári vážnosť a tvrdosť. Teplé pigmenty v jej vlasoch neladia s výrazne chladnou farbou šiat a celku chýba sviežosť. Stačilo by málo – napr. zmeniť farbu rúžu.

O Chloe Sevigny nájdete na blogu samostatný článok tu. Jej outfit a vizáž na Met Gala nepatria medzi príliš vydarené. Rušivým prvkom je nesúlad farby jej obočia a príliš zosvetlených vlasov, odkryté široké a výrazné ramená v kombinácii s jemnými mašľami, alebo príliš veľké množstvo doplnkov a detailov ktoré na sebe má.

Zdá sa, že Beyoncé, Jennifer Lopez i Kim Kardashian sa dohodli, že budú vyzerať rovnako a obliekli si prvoplánové šaty, akých sme v posledných mesiacoch mohli vidieť na červených koberoch už veľa. Majú podobne bledé pery a JLo a Beyoncé i príliš zosvetlené vlasy. Aspoň K. Kardashian sa po nedávnom zosvetlení vrátila k prirodzenej farbe. Rosie Huntington-Whiteley ukázala, že šaty nemusia odhaľovať úplne všetko, aby pôsobili rafinovane.
 

Kate Beckinsale zvolila šaty pomerne strohého strihu, ale lichotiace jej postave i teplej farebnosti. Záplava vlasov okolo jej tváre dodáva celku trochu sýtosti, ktorú Kate potrebuje a líčenie celok harmonicky dopĺňa.


Aký je váš názor na uvedené róby? Zaujal vás niekto iný? Svoj názor môžete prejaviť v ankete i diskusii.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top