skip to Main Content
Inšpiráciou pre dnešný príspevok boli fotografie Lauren Conrad, známej v USA najmä z televíznej show MTV „Laguna Beach“. Lauren sa venuje i módnemu dizajnérstvu, o to viac ma prekvapili výrazné očné linky na jej očiach a žiarivá ružová farba na jej vlasoch. Myslím si totiž, že jej uberajú z pôvabu. Pre prezretie fotografií kliknite.

 

 

Lauren Conrad koncom apríla v LA uviedla svoju novú knihu „The Fame Game“ a fotografie v úvodnej galérii sú z tejto akcie. Lauren patrí medzi tlmené farebné typy a výrazná žiarivá červená farba na vlasoch je pre ňu príliš výrazná. Pozitívne je aspoň to, že nemá túto farbu na vlasoch nanesenú od korienkov.

Intenzívne, výrazné čierne očné linky na Lauren vyzerajú prehnane. Sú naviac predĺžené a Lauren vykreslila slučku vytočenú dohora, čím línky urobila ešte viac výraznými. Probémom je i nanesenie svetlého tieňa do lomu oka a pod obočie. Zvýraznili linku ešte viac a oči Lauren získali dojem, akoby viečka mali tendenciu prepadávať. Na nasledujúcom porovnaní je vidieť, že ak sa do lomu oka a kúsok vyššie nanesie tmavší očný tieň, oči majú prirodzenejší tvar, efekt prepadnutých viečok sa stráca a linka je menej dominantná. Príliš svetlá a chladná farba rúžu bola nahradená neutrálnym a trochu viac sýtym odtieňom. Úprava líčenia bola zrealizovaná pomocou www.taaz.com.

  

Pomocou vhodne nanesenej očnej linky je možné vykresliť a zvýrazniť líniu oka – zväčšiť ho, zmenšiť, zmeniť tvar, alebo korigovať nedokonalosti. Každý farebný typ však potrebuje s linkou pracovať inak a ak poznáte svoju farebnosť, viete ako by ste mali linku aplikovať.

Aký spôsob nanášania linky používate vy? Nanášate ju štetcom, aplikátorom, alebo ceruzkou? Nanášate si len hornú linku, alebo i spodnú? Páčia sa vám výrazné očné linky? Aké farby používate na očné linky? Skúsili ste už tekuté očné linky alebo linky vo fixke? Čo si myslíte o spôsobe líčenia Lauren Conrad? Diskusia je tu pre vás, pre vaše názory, skúsenosti a polemiky.

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top