skip to Main Content

V posledných dňoch sa Kristen Stewart viac krát objavila s trochu iným líčením, na aké sme u nej zvyknutí. Ide stále o dymové líčenie v tmavých neutrálnych farbách, nové líčenie však výrazne zmenilo tvar Kristeniných očí. V dnešnom príspevku sa pozrieme na to, ako očné tiene a miesto ich aplikácie dokážu meniť nielen tvar očí, ale aj celkový výraz tváre.

Prirodzený tvar Kristeniných očí je možné vidieť napríklad na nasledujúcich fotografiách, kde má jemné prirodzené líčenie.

 

Výrazné dymové líčenie môže tvar očí meniť, ako je vidieť na nasledujúcich fotografiách.

Každá tvár potrebuje v líčení niečo iné a to je aj dôvodom toho, že ak si pozriete nejaký tutoriál v ktorom to modelke veľmi pristalo, rovnaká technika a spôsob nanesenia očných tieňov na vašich očiach nemusí vyzerať dobre.
Je to preto, že každý takýto návod by ste si mali prispôsobiť tvaru svojich očí a to sa Kristen v uvedenom líčení nepodarilo. Tvar svojich očí zdeformovala.
 

foto vľavo je pôvodné, na foto vpravo je líčenie očí graficky upravené

Využívate pri líčení očí rôzne techniky a spôsoby, alebo ste skôr verná osvedčenému spôsobu? Meníte tvar svojich očí zámerne tým, kde a ako nanášate očné tiene? Ako na vás pôsobí líčenie Kristen z úvodnej fotografie článku? Ak máte chuť, podeľte sa o svoje názory v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top