skip to Main Content

Ako som spomínala nedávno v diskusii, momentálne čakám na dodanie vzoriek rúžov firmy britskej Make Up Cosmetics (MUA). Palety očných tieňov tejto značky sú už v ponuke Obchodu, väčšina je momentálne vypredaná, avšak v najbližších dňoch budú doplnené.
 

Firma MUA koncom septembra predstaví niekoľko noviniek a tak ma zaujíma, čí vás niektoré z nich oslovia a mali by ste záujem zakúpiť si ich v Obchode. Hlasujte v ankete na konci príspevku za produkt, o ktorý máte najväčší záujem.
 

Multifunkčná paletka obsahuje 6 pastelových odtieňov očných tieňov s mramorovým efektom, 2 odtiene líceniek, 1 bronzer a 1 rozjasňovač.  

očné tiene majú mramorový efekt

Krémové lícenky uvádza na trh firma MUA v 4 odtieňoch. Značka MUA už vo svojom sortimente lícenky má a to klasické kompaktné.

krémová lícenka – odtieň bittersweet
 
 
 

 krémová lícenka – odtieň blossom 
 


krémová lícenka – odtieň dolly 

 

krémová lícenka – odtieň yummy


kompaktná prášková lícenka (v ponuke je 6 odtieňov)

 
 

Novinkou je i produkt s názvom ShimmerKisses v dvoch variantoch – lícenka alebo bronzer.


lícenka

 

bronzer

Poslednou novinkou je sada na obočie, pomocou ktorej môžete vaše obočie definovať, zvýrazniť a fixovať jeho tvar. Sada Ultimate Eyebrow Kit obsahuje svetlejší a tmavší tieň na zvýraznenie obočia, vox na fixáciu tvaru obočia, svetlý púder na rozjasnenie pokožky pod obočím, pinzetu, štetec a zrkadielko.
 

 


 
 

Uvedené produkty sú novinkami, takže ešte som ich nevidela naživo a nemôžem ich hodnotiť. Plánujem ich vyskúšať a uvidíme či sa osvedčia. Ak áno a bude o ne záujem, doplním ich do sortimentu Obchodu.  

   

 

zdroj foto: facebook MUA

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top