skip to Main Content
Farba rúžu
1. Líčenie – Farba rúžu pre jarné typy
2. Líčenie – Farba rúžu pre letné typy
3. Líčenie – Farba rúžu pre jesenné typy
4. Líčenie – Farba rúžu pre zimné typy
5. Líčenie – Ako vybrať správny rúž
V tomto príspevku sa pozrieme na vhodné farby rúžu pre letné typy. I pre ženy letných typov platí, že ak sa rozhodnú zvýrazniť rúžom svoje pery, nemali by to preháňať s líčením očí a naopak.

 

Pre svetlý letný typ platí podobne ako pre jarný svetlý typ, že farba rúžu by mala byť najmä svetlá. Odtieň môže byť farebne neutrálny, alebo mierne chladný.

 

Chladný letný typ vyzerá najlepšie v odtieňoch výrazne chladných, mierne tlmených. Ak patríte k tomuto farebnému typu, ružová v ktorej cítite prítomnosť chladných modrých pigmentov bude na vás vyzerať krásne.

 

Rúž tlmeného letného typu by mal byť farebne neutrálny, prípadne mierne chladný, bez výrazného lesku a žiarivosti. Odtiene staroružovej budú na vás vyzerať pekne.

 

I v prípade letných farebných typov je možné nosiť odtiene susedného typu, podobne ako je to popísané pri farbách rúžu pre jarné typy. 

Nemusíte sa trápiť s úplne presným výberom odtieňa rúžu. Letné rúže sú väčšinou ružové a bledšie, takže aj ak úplne netrafíte svoj ideálny odtieň, nebude to také nápadné ako napríklad v prípade tmavých alebo žiarivých rúžov pri iných farebných typoch. 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top