skip to Main Content
Na podnet čitateľky Terezy sa v dnešnom príspevku pozrieme na farebný typ Leighton Meester známej najmä zo seriálu Gossip girl.
Tereza napísala: „Uvítala bych článek o barevném typu Leighton Meester. Viděla jsem fotky, kde má své přirozené špinavé blond vlasy a přijde mi, že jí to nesluší tolik jako když má vlasy nabarvené na tmavě hnědou. V nich úplně září.“

 

 

Tereza svoj popis vystihla presne – Leighton nevyzerá dobre v blond, zatiaľ čo jej oči v tmavej farbe vlasov žiaria. Dôvodom je to, že Leighton je tmavým jesenným typom. Má výrazné tmavé oči, tmavé vlasy (nie blond ako Tereza predpokladala) a pokožku teplého odtieňa. Našla som čiernobielu fotografiu z jej hereckých začiatkov, je z roku 2002, Leighton má na nej 16 rokov a je z nej zrejmé že nie je blondína.

 

 

Ukážeme si fotografie na ktorých Leighton nemá svoje ideálne farby a preto na nich môžete pozorovať že jej tvár je nevýrazná, alebo bledá, oči pohasnuté, farba pokožky nezdravá a celkový výraz tváre bez energie, alebo unavený. Apropo, článok o tom ako vyzerajú tmavé typy ak si zosvetlia vlasy nájdete TU.

 

 


 

 

 

 

 

 

A na nasledujúcich fotografiách môžete vidieť ako krásne Leighton vyzerá v správnych farbách.

 

 

 

 

 

 

 

Je škoda ak žena pôsobením nevhodných farieb vlasov, líčenia či oblečenia vyzerá bledá, nevýrazná či unavená. Neexperimentujte s farbou vlasov bez dokonalého poznania svojej farebnosti. Namiesto skvelého pocitu vás totiž môže čakať rozčarovanie a ľútosť nad tým, že ste vymenili prirodzenosť za niečo v čom sa vôbec necítite dobre.

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top