Skip to content

Beátka, bol to pre mňa perfektne strávený deň, ďakujem za cenné rady, opäť ste išli do hĺbky a veľa ste mi toho objasnili.

Som úprimne ohúrená Vašou profesionálnou prezentáciou a prípravou, ako aj exaktnými radami. Wow. Vďaka Vašim radám mám za sebou úspešnú pracovnú skúsenosť a po rokoch neúspechu v obliekaní a nepríjemného pocitu sa teším na každý nový outfit, ktorý si vďaka Vašim radám dokážem poskladať. Veľmi mi to uľahčilo život.  Ste skutočnou profesionálkou a Vaša práca má zmysel, lebo robí život iných lepším.

Ľudský a trpezlivý prístup, uvoľnená a milá atmosféra, profesionálny a logický pohľad na riešenú problematiku, schopnosť poruzumieť ľuďom, spoločne násjť odpovede na všetky otázky… obsah konzultácie je cennejší, ako sa dá očakávať podľa ceny.

Vďaka konzultáciam s Vami sa nebojím farieb! Vďaka Vašej FB skupine a Vašmu aktívnemu povzbudzovaniu ostatných klientiek som sa rozhodla, že skúsim sama niečo ušiť. Podarilo sa mi tričko, v ktorom sa cítim výborne. Veľmi sa z neho teším – viem, že má výbornú farbu (aj vďaka Vám), strih, aj dĺžku.

Už viem, že kvôli kratšiemu pásu si napriek chudej I-čkovej postave nemôžem obliecť všetko čo by som chcela, no aj tak som našla tisíc ďalších možností, ako obliecť svoju postavu tak, aby vyzerala vyššie.

Veľa vecí z oblasti štýlu a farieb mi už dáva zmysel a pochopila som, kde som robila predtým chyby. Vďaka Vám sa mi podarilo pochopiť, aké dôležité sú aj nedominantné štýly a že štipka rebélie a drámy patria k mojej osobnosti a teraz presne viem, ako ich môžem vyjadriť oblečením.

Když si na peníze převedu, kolik věcí jsem měla jen 1-2x na sobě a nevěděla, proč se v nich necítím. Myslím, že za toho 3/4 roku od konzultace se mi investice už vrátila :-).

Beátka bola na konzultáciu dobre pripravená, vedela načúvať a reagovať na podnety, celý čas konzultácie bol plnohodnotne naplnený. Odporúčania boli podložené výskumom; vidieť, že Beátka je v problematike výborne zorientovaná.

Veľmi sa mi páčil Váš spôsob práce a žasnem, do akých detailov máte všetky materiály vypracované – je mi jasné, že je to výsledok viacročnej práce.

Už po konzultácii farieb bolo nakupovanie oveľa jednoduchšie, ale som si istá, že teraz to bude „malina“.

„Zoznámila“ som sa ešte viac so svojou dušou a pochopila veľmi veľa vecí.

Vaše služby ma určite obohatili a ulahčili mi „život so mnou“. Všetko okolo obliekania je zrazu pre mňa oveľa jednoduchšie a logickejsie.

Back To Top