skip to Main Content
Meno kaderníkaNázov a adresa salónuKontakt (telefón, web, email)Znalosť farebnej typológieOdhad tvaru tváre, výber vhodného účesuReferencia
Aňa BerkováBanská Bystrica,
Slovensko
903949923Ivana P: veľký záujem o klienta, profesionalita, skúsenosti
Barborka MargecanováKaderníctvo Igora Novosada,
Bratislava,
Slovensko
igornovosad.comJanka D: je najlepšia
Jana AntalováJana Antalová Hair Design,
Karpatská 5,
Bratislava,
Slovensko
907618138,
Facebook
Marianna P:Výborná práca s vlasmi, zhodnotenie kvality vlasov a odporučenie vhodného účesu. Väčšinou k nej chodím s tým, že nemám celkom jasnú predstavu o tom, čo sa bude robiť, a je skvelé, že to spolu konzultujeme. Okrem toho oceňujem aj ľudský prístup, je milá a komunikatívna, vie kde je hranica medzi odporúčaním a presviedčaním, a jej salón je vizuálne aj akusticky veľmi príjemný.
Salón Naďa,
Kamenné námestie,
Bratislava,
Slovensko
Veronika R: v salone je viacero šikovných báb, takže chcem odporučiť celkovo salon, nie je potrebné sa objednať, to mi vyhovuje veľmi, baby sú šikovné, vedia dobre poradiť 🙂
MirkaRicci Capricci,
Krížna 62,
Bratislava,
Slovensko
0944933244 (na salón),
riccicapricci.sk
Jana K: Vie krásne poradiť vhodný strih podľa tváre a štýlu a poradiť vychytávky, ako prispôsobiť účes, tak aby sa naozaj hodil. Vždy sa mi podarí od nej odísť s účesom, o akom som snívala a vždy ho urobí tak, aby mi aj sedel.
Melinda AdamováBratislava,
Slovensko
902164275Aďka Z.: Je dobrý psychológ, vie odhadnúť vašu osobnosť a farebnosť a náležito tomu prispôsobiť vhodný účes a farbu vlasov. Pre svoje dlhoročné skúsenosti presne vie, čo svedčí starším dámam, ale i mladým dievčatám. Je skvelé objaviť "svojho kaderníka" a nemať potrebu "hľadať ďalej". Maximálna spokojnosť.
Ľudmila Bendováulica CSA,
Brezno,
Slovensko
Mirka B: Naucila ma,ze vlasy stačí dofarbiť v oblasti korienkov a farbenie po celej dlzke realizuje raz za polroka. Ked majú zákazníci nápad,ktorý sa jej nepozdáva- vyrazná zmena farby, ci strihu, ktorá by nespravila dobrú službu klientovi, tak nemá problém diskutovať, predkladať alternatívy.Jej dalsim plusom je výhodný cenník a výborná náladicka. Mslím,že každý kto ju navštívil, bol 100 % spokojný.
LenkaKaderníctvo Milada,
Fraňa Kráľa 2080,
Čadca,
Slovensko
041 / 4326466Erika J: Stale na sebe pracuje, chodi na skolenia, vie velmi dobre poradit a pohrat sa s farbami, perfektne namiesat. Co sa tyka strihov, dokaze skvele odhadnut poziadavku na strih.
Marek SmolkaBayla,
Dubnica nad Váhom,
Slovensko
Zuzana R: Chalani sú veľmi šikovní, vedia poradiť typ účesu, a majú veľmi "šik" strihy. S farbením skúsenosť nemám, ale so strihaním som bola vždy veľmi spokojná.
Tatiana MergleskáFitline69,
Kupeckého 69,
Košice,
Slovensko
905979869,
fitline69.com
Michaela T: Odporúčam, pretože ako jedna z mála kaderníčok preferuje prirodzenosť, vie odhadnúť čo skutočne človeku pristane a kto ma dlhé vlasy (ako ja), nemusí sa báť radikálneho skrátenia. Postará sa vám o to, aby ste si vlasy vypestovali a pekne udržiava ich strih. Vyčarila mi pekný a jednoduchý svadobný účes (žiadne torty na hlave). Spokojná je aj moja rodina a známi.
Alenka MatejíčkováŠtefánikova trieda 82/64 (vo výškovom paneláku oproti KÚ),
Nitra,
Slovensko
904446135Kristína T: S Alenkou som bola vzdy spokojna, v com ma podporovalo aj mnozstvo komplimentov od okolia. Ma 30 rokov, preto sa neboji vyziev a je ochotna spolupracovat so zakaznikom a nevnucovat mu svoje nazory. Je mila, priatelska a snazi sa vzdy vyhoviet mojim zelaniam.
Editka Civanova, Martina JakabovaNitra,
Slovensko
Dana B: Som kadernicka žijem v zahraničí a musim vam odporučiť moje kamošky su naozaj šikovne Editka Civanova pracuje s loreal z Nitry a Martina Jakabova pracuje s WELLA tiež z Nitry.
Tatiana Haji (jednoducho Táňa 🙂Studio Ideal Hair,
Katova ulička (Fortná)-oproti DK Pezinok,
Pezinok,
Slovensko
944247449Lulu D: Tánička je našou dvornou kaderníčkou už neuveriteľných 13 rokov. Postupne strihá nielen mňa a manžela, ale aj naše 4 dcéry. Vždy sa dokonale trafí, dokáže spraviť skvelý účes, aj keď nemáte žiadnu predstavu. Neviem, či pozná farebnú typológiu ako takú, ale jej odhad je obvykle dokonalý, snaží sa usmerniť, ak človek chce niečo nevhodné, ale nenúti. Poznala som x kaderníčok pred ňou a nedá sa to zrovnávať, stojí nám zato aj za ňou cestovať. Je to taký náš rodinný poklad :-).
Renáta AdamčíkováSalón Denisa,
Pezinok,
Slovensko
905273567Mariana D: Pani Renatka má skvelé skúsenosti s farbením a melírovaním vlasov, používa len kvalitnú kozmetiku a má skvelý cit na to čo sa komu hodí a čo nie. Chodím k nej už 6 rokov a zatiaľ ma nesklamala. Kľudne ju nechajte tvoriť....
Lenka ŠnircováPrestavlky,
Slovensko
Mária P: Som veľmi spokojná s jej službami, spravila mi výborný účes, "pochopila" moje vlasy - kvalitu, jemnosť, množstvo a podľa týchto vlastnosti vymyslela účes, ktorý sa dobre udržiava.
Ivan MojsejLe Cameleon,
Prešov,
Slovensko
917490050Jaroslava H: Príjemné vystupovanie, odbornosť a zručnosť, sleduje trendy, vie dobre poradiť, vo svojej práci je dôsledný. Mám s jeho prácou výbornú skúsenosť.
Martina RalbovskáKadernícky salón Team,
Hviezdoslavova 247,
Senica,
Slovensko
421 914 117 227,
kadernictvoteam.sk
Katarína R: Odborne školená, získala množstvo certifikátov a ocenení
Melánia BohorováKadernícky salón Mely,
Letná 56,
Spišská Nová Ves,
Slovensko
910397470,
Facebook
Mária S: Chodím k Melanke takmer rok. Vie poradiť vhodnú farbu, strih. Rovnako dobre si vie dať rady aj so spoločenským účesom. Po absolvovaní farebnej typológie, sme spolu hľadali vhodnú farbu vlasov a našli sme 🙂 aj po polroku zmenenej farby sa ma ľudia pýtajú, či je nová 🙂
MartinkaCoco salón krásy,
OC Max,
Trnava,
Slovensko
Marianna B: Preferujem Martinku, ale všetky baby sú mladé, milé, ochotne poradia, diskutujú so zákazníkom a snažia sa mu nielen vyhovieť, ale aj poradiť, čo je pre neho najvhodnejšie. Používajú značku Loreal a ja som vždy veľmi spokojná.
Mária BergerováKaderníctvo Marie,
Vajanského 22,
Trnava,
Slovensko
905719562Elena S: k Marike cestujem už niekoľko rokov / 130 km/nakoľko mi vždy spraví krásne vlasy, farbu strih je milá a svoju prácu odvádza profesionálne a vždy mi to aj pristane, ženy od nej odchádzajú vždy spokojné a pomôže aj zo zlepšením kvality vlasov, nepoznám žiadne negatíva môžem len odporučiť.
Karolína Janošková, Kateřina Mazourková, Marcela SoldánováHair studio Smaragd,
Rooseveltova 9,
Brno,
Česká republika
420 542 212 092,
studiosmaragd.cz
Vilma V: Tvůrčí přístup, cit pro zvýraznění krásy klienta kombinované s dokonalým zvládnutím "řemesla"
Veronika JíšováKamenná,
Brno,
česká republika
603344240Lenka K: Mala odvahu urobiť zmenu, o ktorej som už dávnejšie uvažovala, ale dve predošlé kaderníčky mi ju vyhovorili. Bez toho, aby som sa jej o tom zmienila ma vytipovala na krátky zostrih, s ktorým som maximálne spokojná a dodal mi šmrnc a sebavedomie po materskej!
Alice RathouzskáKotlářská,
Brno,
Česká republika
725858272Eva P: Paní kadeřnice umí poradit (a rozmluvit) barvu i střih. Nedělá přestřelené melíry ani asymetrické střihy. Občas mě štvě tím, že nás má rozdělaných víc, ale stříhá dobře, tak se k ní vracím.
Pavla SzabováBrno Bystrc,
Brno,
Česká republika
420 777 008 534,
pavla-szabova.webnode.cz
Eva P: Kadeřnice umí s barvami; je spíš konzervativní, co se týče střihů (fandí dlouhým pěstěným vlasům a nerada dělá drasťárny).
Iveta SuchardováHair studio Iveta Nolimit,
Absolonova 30,
Brno-Komín,
Česká republika
603 220 583,
Facebook,
hair-studio-iveta.nolimit.cz
Lenka P: Má cit pro barvy, dělá úžasné proměny, precizní střihy viz její FB stránka-opravdu stojí za shlédnutí.
Barbora VysloužilováGlanc,
Kolín,
Česká republika
FacebookAnna K: Velice precizní, z mých po porodu vlnitých vlasů dokáže střihem udělat rovné. Fakt super-všude jinde jsem po umytí hlavy jako pudl...
Nikola (majitelka salonu)Avantgarda,
Italská 12,
Praha,
Česká republika
Avantgarda.euKlára P: Přišla jsem s tím, že mám vlasy nebarvené, dlouho nestříhané, nechci blond či melír a jinak to nechám na ní. Barva dopadla tak dobře, že vypadám líp než se svojí přírodní, střih taky super. Žádný experimenty nebo "oživování", prostě přirozený účes.
Šárka TrčkováHornoměcholupská 22
Hostivař, Praha 10,
Česká republika
775251604
Helena Č: Především fantastická péče o kvalitu a zdraví vlasů. Perfektní, precizní stříhání, šetrné, vlasy neničící barvení, užitečná doporučení k domácí péči, skvělá komunikace, trpělivost, vlídnost, neudělá nic, co nechcete. Chodím od roku 2006 a jinam bych už nešla. Zbavila mě strachu z kadeřníků, a to je co říct. Terezka: Můžu potvrdit, že se chová opravdu profesionálně. Návštěva u ní byla zajímavá, přišla jsem s tím, že bych si ráda ponechala dlouhé vlasy, ale nechci je nosit pořád jen ulízané z tváře dozadu. Do toho mi odrůstá patka, která stále padá do očí a i přes všemožné snahy nedrží na místě. Šárka mne odmítla ostříhat s tím, že je to v tuto chvíli k ničemu a byl by to jen rozmar a zbytečně utracené peníze. Poradila mi nechat patku ještě více odrůst a pak že něco vymyslíme. Vymluvila mi jakékoli chemické zásahy do struktury vlasů, které mi zatím kadeřníci vždy doporučovali, aby se s vlasy lépe pracovalo. Patku mi trochu přistřihla a upravila a poslala mne domů. Nechtěla si nic nechat zaplatit, ačkoli se mnou strávila minimálně 20 minut. Markéta P.: Šárka je skvělá odbornice, která má profesionální přístup, je ochotná a velmi milá! Péče, poradenství a hlavně kvalita na vynikající úrovni! Všem mohu jen doporučit!!! Nebyla jsem nikde natolik spokojená jako právě zde:). Dominika S.: Ku Šárke chodím už niekolko rokov, do kaderníctva som prišla s úplne zničenýmy vlasmy a teraz mám vdaka Šárke krásne, a zdravé vlasy. Okrem kvalitných služieb, ktoré sú na vysokej urovni až cez odbornú konzultáciu, sa vždy teším na milú spoločnost Šárky. Keby vedeli moje vlasy hovorit, týmto by odkázali Šárke velké ďakujem!
Tomáš TrvalaCocoon (působiště poměrně často střídá),
Praha,
Česká republika (Momentálně na Újezdě, ale za dobu, co ho znám, už se stěhoval asi 5 x. Nejlepší je prostě zavolat.)
608669919Jana Č: jediny kadernik, ktery me nezklamal a mam k nemu duveru. rozumi modernimu stylu a je presny jak ve strizich, tak v barvach. Vanda J: Hned napoprvé mi vymyslel dokonale padnoucí krátký účes, který jsem pak nosila celé roky a úžasně mi sedl. Dobré zkušenosti s ním měly i kamarádky. Myslím, že je opravdu šikovný. Nikdy jsem se nebála mu nechat volnou ruku a vždy jsem odcházela spokojená.
Jaroslav MalinaBomton,
Antala Staška 1904/80,
Praha 4,
Česká republika
420 775 791 060,
bomton.cz
Jana: Výborně stříhá, ale ještě lépe barví! Má cit pro barvy, vše vysvětlí, jaké odstíny míchá a proč atd. Při první návštěvě začal tím, jaké barvy by mi nedoporučil, bylo poznat, že v barevné typologii se opravdu orientuje.
Míša (červené delší vlasy)
PETRÚ & ROSSI,
Bělohorská 131,
Praha 6 – Břevnov,
Česká republika
233 357 530,
petrurossi.cz
Magda H.: Mám osobní zkušenost.Slečna Míša je milá a vstřícná.Dokáže dobře odhadnout tvar střihu i barvu a poradit s péčí.Ostatní kadeřnice jsou také šikovné.Ceny jsou průměrné.
Eva BasovníkováStudio Eva-Poruba,
Polská 1542/8 (naproti Kauflandu),
Ostrava,
Česká republika
596 964 608Olivera: Citlivě vě vnímá barvy, dokáže odhadnout barevný typ zákazníka a podle něj volí barvu. Nevyhoví zákazníci, jenž by trvala na neslušivé barvě a střihu. Vede si u každého evidenci- jaké odstíny, kombinace apod. použila.
Back To Top