skip to Main Content

Heidi Klum včera v Toronte prezentovala svoj parfém „Shine“ a na túto príležitosť si obliekla červený nohavicový kostým z dielne Michela Korsa, ktorý doplnila výrazným červeným rúžom. Heidi Klum vyzerá takmer vždy veľmi pekne a väčšinou si vyberá i vhodné farby. Jej včerajší look sa mi však nezdá farebne ideálny.

heidi klum

Na fotografiách v úvodnej galérii si môžete pozrieť prečo. Jemná letná farebnosť Heidi neladí s príliš výrazným a teplým odtieňom červenej farby.
Aký odtieň červenej je teda pre Heidi vhodnejší? Jemnejší a chladnejíší.

Tipy na vhodný odtieň rúžu pre tlmené leto nájdete v článku o farbe rúžu pre letné typy, alebo na webshope s líčidlami podľa farebných typov.

S rozpoznaním vhodného odtieňa červenej môžete mať problém. Každý človek je vnímavý na iné farebné spektrum, preto niekto dokáže lepšie rozoznať farebnú teplotu pri zelenej farbe, niekto pri hnedej a niekto pri červenej. Odtieňov červenej je veľa, preto vám môžno pomôže pravidlo jahoda vs. malina, alebo farebnica vašich ideálnych farieb.

Máte svoj obľúbený odtieň červenej? Hodí sa k vašej farebnosti? Dokážete si v predajniach s oblečením vybrať odieň ktorý ladí s vašou farebnosťou? Máte skúsenosť, že pri nákupe cez web bol odtieň červenej na fotografii iný ako v skutočnosti? Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top