skip to Main Content

Sarah Jessica Parker sa v posledných dňoch viac krát objavila v spoločnosti v oblečení z lesklého materiálu. O jej tlmenej letnej farebnosti som písala nedávno, dnes sa chcem pozrieť najmä na to, ako spolu ladí lesk a letná farebnosť. Pre letné typy lesk nie je ideálny, i tu však existujú výnimky a stačí vedieť ako na to.

V nasledujúcej galérii z akcie „Crown Oaks Day“ konanej tento týždeň v austrálskom Melbourne, nájdete niekoľko záberov Sarah v hladkom, lesklom kabátiku striebornej farby. Lesk neladí s letnou farebnosťou jej tváre, je príliš výrazný.

Nasleduje ďalšia galéria s obrázkami Sarah a lesklých šiat.

Avšak nie je lesk ako lesk. Ak sú v látke lesklé len niektoré časti, ak sú na látke rozmiestnené lesklé aplikácie, alebo ak je lesklá látka štruktúrovaná a nie hladká, takýto lesk ani na letných typoch nemusí vyzerať vôbec zle. Dôkazom sú dve fotografie v nasledujúcej galérii.

Ste letným typom? Aké sú vaše skúsenosti s lesklými materiálmi? Nosíte lesklé oblečenie? Cítite sa v ňom dobre? Svoje skúsenosti môžete popísať v diskusii a vyjadriť svoj názor môžete i v ankete.


zdroj foto: zimbio.com, starpulse.com

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top