skip to Main Content
Farby – So žltou Ako S Korením
Séria: Odtiene farieb

Emily Blunt bola začiatkom apríla jednou z hostí privátnej večere organizovanej Elie Saabom. Ako väčšina pozvaných, oblečená bola v šatách značky Elie Saab, konkrétne v žltých šatách z kolekcie pre jar 2012.

Emily Blunt

Farebné typy, ktoré majú vo svojej tvári prevahu chladných pigmentov, by sa mali vyhýbať noseniu žltej farby v blízkosti tváre. Dôvodom je teplé vyžarovanie žltej farby. V prípade Emily Blunt, ktorá patrí medzi letné typy, je tento nesúlad zrejmý.

Dôvodom toho, že Emily vyzerá v žltých šatách tak zvláštne, je okrem farebnej teploty aj sýtosť farby šiat a výrazný žiarivý rúž. Vyzerá oveľa lepšie v jemnejších odtieňoch.

Ale vráťme sa k žltej. Ak je vaša farebnosť viac chladná a žltú farbu obľubujete, nemusíte sa jej vyhýbať. Je však dôležité nenosiť ju blízko pri tvári, alebo na veľkých plochách hornej polovice tela. So žltou narábajte ako s korením – dávkujte ju v menších plochách a o to pôsobivejšia bude.

Nosíte žltú farbu alebo sa jej vyhýbate? Aký je váš vzťah k nej? Páči sa vám na iných, alebo si myslíte že je príliš nápadná, či krikľavá? Patríte ku farebným typom ktorým pristane, alebo naopak? Priťahuje vás, ale viete že vám nesedí? Diskusia a anketa sú tu pre vás.

Uložiť

Back To Top