skip to Main Content
Svadba
1. Celebrity a udalosti – Svadba Williama a Kate
2. Vhodný odtieň bielej pre svadobné šaty
3. Ako sa obliecť na svadbu v záhrade
4. Svadobné šaty pre nevestu 40+
Ak ste videli video, alebo fotografie z včerajšej kráľovskej svadby v Londýne, určite ste si všimli že Kate Middleton bola naozaj krásna. V tomto článku sa chcem krátko zamyslieť nad tým ako v svoj veľký deň vyzerala.

 

Pri pohľade na Kate ma napadá staré známe tvrdenie že v jednoduchosti je krása. Veľmi milo ma prekvapili jej svadobné šaty, ktoré navrhla Sarah Burton, návrhárka značky Alexander McQueen. Šaty boli strihovo jednoduché a pritom veľmi efektné. Myslím si že pre Katin typ postavy boli šaty vybrané veľmi vhodne.

 

  

Nežná krajka zahaľujúca ramená upútava pozornosť na túto oblasť, priliehavý strih priznáva štíhly driek a sukňa je naberaná v páse tak, že opticky vytvára ženské krivky na Katinej postave, ktorá v predsvadobnom období stratila zopár kíl. Kate v šatách vyzerá nežne, žensky a jemne.
 

K neveste patrí biela farba šiat a aj keď ostrá biela nie je pre Katinu tlmenú farebnosť ideálna, celkový farebný dojem je veľmi príjemný. Výrazne k tomu prispieva krajka umiestnená pri tvári, ktorá bielu farbu robí tlmenejšou tým že cez ňu presvitá farba pokožky. 

 
Líčenie, ktoré si Kate robila sama, pôsobilo z diaľky prirodzene – zvýraznené oči a prirodzené pery. Pri pohľade zblízka však výrazné orámovanie spodného viečka pôsobí tvrdo. Katin tlmený typ by potreboval prirodzenejšiu, mierne rozmazanú linku.

Tvrdenie o tom že jednoduché veci sú najkrajšie, potvrdzuje i výber prirodzeného, nevyumelkovaného účesu, ktorý si tiež robila Kate sama. Korunka vo vlasoch je od Cartiera a je z roku 1936. Jednoduchý účes a strohý závoj nechali vyniknúť pekné črty Katinej tváre.

Kate má všetky predpoklady stať sa obľúbenkyňou obyvateľov Británie. Prvý krok k tomu, aby ju mali radi urobila už tým ako vyzerala v svoj veľký deň – krásne, skromne, jednoducho a milo.

 

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top