skip to Main Content
Vo štvrtok 6. septembra sa v americkom LA konal už 28. ročník odovzdávania ocenení hudobnej stanice MTV pre najlepšie hudobné videá roku. Na podujatí sa už tradične zúčastnilo veľa známych tvári a v dnešnom príspevku sa pozrieme na niektoré z nich.


 

Začnem speváčkou Aliciou Keys. Alicia patrí medzi tmavé farebné typy a voľba farby jej šiat a líčenia nebola vôbec šťastná. Bledo-šedé šaty, rovnako ako očné tiene a rúž sú príliš bledé a veľmi chladné k jej pokožke a tvári.
Jej prirodzene kučeravé vlasy sú vyžehlené a nesúlad je zrejmý. Rovné vlasy spolu s ostrými hranami náušníc a hranatým strihom šiat robia jej tvár zbytočne tvrdou. V kučerách a mäkších líniách vyzerá Alicia oveľa jemnejšie. V nasledujúcej galérii nájdete fotografie z podujatia, ale aj fotografie vhodnejšej farebnosti a účesov.   

Chcete vyzerať oveľa staršie a tak trochu lacno, či vulgárne? Urobte to ako modelka Amber Rose. Nepoznám prirodzenú farebnosť tejto mladej ženy, pretože na všetkých fotkách má nakrátko vystrihané vlasy a často mení nielen farby oblečenia, ale aj farbu svojich očí. Verili by ste pri pohľade na ňu, že má len 29 rokov? Ak chcete dosiahnuť rovnaký dojem, je to jednoduché – orámujte svoje výrazné tmavé oči hrubou čiernou linkou, aplikujte výrazné umelé mihalnice, zvoľte čo najsvetlejší makeup, pridajte na vlasy svetlú a chladnú platinovú blond, doplňte mŕtvolne bledým rúžom a oblečte si krajkové šaty v čiernej farbe. Efekt je zaručený!
 

 

 

Miley Cyrus zvolila podobnú farebnosť a nevyzerala síce až tak bledo a mŕtvolne ako Amber, ale tvrdý dojem vyvolávala aj ona. Výber čiernych šiat a blond vlasov z nej urobil oveľa staršiu osobu a na svojich 19 rokov určite nevyzerala. Z jej tváre sa úplne vytratila jemnosť, ktorú tam prirodzene má. Pozrite sa ako Miley vyzerala vo štvrtok a ako vyzerá vo svojej prirodzenej farebnosti.

  
 

 

 

Emma Watson žiarila farbami. Na sebe mala pestré farebné mini šaty, strih ktorý na nej vídavame často. Šaty sú pre Emmin farebný typ  vhodné a vyzerá v nich sviežo. Je skvelé že práve na hornej polovici šiat, v blízkosti tváre, sú kontrastné farebné plochy olemované tmavou čiernou. Zvolila by som trochu sýtejšiu farbu rúžu, ale to je len detail.
 


 
 

 

 
 

Taylor Swift pôsobí jemne, étericky a svetlo. Preto je fajn že zvolila biely nohavicový kostým. Jej pery znesú svieže farby rúžov, nie však také žiarivé ako zvolila vo štvrtok.


 
 

 

Pri Katy Perry sme zvyknutí na väčšiu farebnosť, ktorá jej pristane. Vo štvrtok však zvolila model šiat a líčenie, ktoré veľmi farebné neboli. Pôsobila viac vážne a elegantne, ale aj trochu viac fádne ako zvyčajne. Výrazne ženský strih šiat vyzerá výborne a lichotí postave Katy.

Farba vlasov Katy je trochu tmavšia ako by potrebovala. Chcelo by to preto výraznejší rúž (približne taký ako na tretej fotografii), pretože takto tvár vyzerá trochu bledo a nevýrazne. 
 


 
 

Rihannu som si nechala na záver. Jej farebným typom si nie som úplne istá, ale predpokladám že najbližšie má k tmavovlasému tlmenému letu. Na odovzdávaní cien vyzerala dobre, vlasy výrazne skrátila a obliekla si elegantné biele šaty, ktoré vytvárali s jej tmavšou pokožkou väčší kontrast. Preto je dobre, že zvolila výraznejšie líčenie, ale keď celková farebnosť úplne neladí s jej očami. Strihové riešenie šiat nie je pre jej postavu ideálne, pretože príliš priťahuje pozornosť k širším bokom.

 
 

Kto z uvedených dám sa páči najviac vám? Čo vás upútalo? Pridajte svoj názor do diskusie!

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top