skip to Main Content

V utorok navštívil prezident Obama so svojou manželkou Michelle v rámci európskeho turné Londýn, kde ich prijala kráľovná Alžbeta II. Program mali bohatý a ja sa chcem v tomto príspevku zamyslieť nad tým ako v tento deň vyzerali Michelle Obama i manželka princa Williama Kate.

Michelle Obama je tmavým farebným typom. Rada a často nosí výrazné a sýte farby čo je pre jej farebný typ ideálne. I do Londýna priletela v šatách výraznej „kráľovskej“ modrej farby. Michelle Obama má plnšie boky a stehná, je vysoká a má štíhly, vyššie položený pás. 
Na prvú časť dňa zvolila bledomodré šaty kombinované s ružovým bolerkom. Strih šiat je pre jej typ postavy ideálny – zvyrazňuje štíhly pás, upútava pozornosť na ramená a ukrýva širšie boky i stehná.

Podobné, ale sýtejšie a výraznejšie farby zvolila Michelle Obama na ďaľších šatách. Kombinácia farieb, ich sýtosť a výraznosť perfektne ladia s tmavou farebnosťou tváre a očí. Strih je opät lichotivý k postave.

Počas druhého dňa pobytu v Británii mala Michelle Obama na sebe čierne dlhé šaty s dekoltom riešeným do šírky. Takéto riešenie výstrihu je veľmi vhodné pre ženy s mohutnejšou oblasťou bokov a stehien. Michelle v šatách vyzerá veľmi dobre.

V porovnaní s Michelle má Kate subtílnejšiu a krehkejšiu postavu. Šaty ktoré zvolila na stretnutie s americkým párom, jej štíhlosť zvýrazňujú. Sú zaujímavo riešené, sklady látky sú rafinovane umiestnené tak, že zvýrazňujú pás a naznačujú boky. Farba je pre jej tlmený typ vhodná a je príjemná.
 

Možno povedať že Kate je oblečená decentne, seriózne, pekne, ale aj tak mám pocit že trochu nudne. Súhlasíte, alebo máte iný názor? Vyjadrite ho v diskusii k článku.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top