494 Benatky Film Festival 2011 2 1.jpg
Na práve prebiehajúcom filmovom festivale v Benátkach ma zaujali šaty speváčky Madonny. Madonna patrí medzi jarné farebné typy, takže potrebuje v oblečení sviežosť a ľahkosť. Šaty ktoré mala na sebe majú presne tieto vlastnosti a Madonna v nich vyzerá mlado, sviežo a pekne. 

Farba šiat je svetlá a bez aplikácií motýľov by Madonna vyzerala nudne. Jej tvár by splývala s farbou látky šiat. Motýle sú tým oživujúcim prvkom šiat, ktorý im dodáva práve tu jarnú sviežosť a ľahkosť. Ladia s farbou rúžu, ktorý je pre Madonnu taký typický.


 

 

Madonna má veľmi vhodnú farbu vlasov, výborne ladia s farbou jej pleti.

 

Páči sa vám Madonna a jej šaty? 

  • Pauline Black

    Podle fotek z mládí to vypadá, že Madonna měla tmavší vlasy a vypadalo to dobře (v černých už ne) a taky má dost tmavé obočí. Nezdá se mi jako světlý typ, vidím tam kontrast. Ale barevný typ se přece nemění. Co myslíte?

    • Beáta Oravcová

      Dobry de Pauline. Svetly typ nemusi mat nutne uplne svele vlasy, mozu byt aj mierne svetle, ci stredne tmave. Pokial ide o obocie, to tiez nemusi byt uplne svetle. Naviac nie je jasne, ci farba vlasov na prvej fotke Madonny je realna a nie farbena. Oci su tiez nalicene, takze aj obocie moze byt v skutocnosti svetlejsie. Pri posudzovani farebnosti z fotiek je to vzdy len odhad, s istotou sa farebny typ da urcit je osobne.