skip to Main Content
30.6.2011 začali princ William spolu s manželkou Kate 12-dňovú návštevu severnej Ameriky. V tomto príspevku si pozrieme, aké šaty mala na sebe Kate počas prvých šiestich dní v Kanade, ktorá bola ich prvou zastávkou.

Deň prvý

Kate odlietala z londýnskeho letiska Heathrow v komplete puzdrových šiat a blejzra námorníckej modrej farby. Farebne je kostým pre Kate vhodný. Námornícka modrá patrí medzi univerzálne farby a pristane všetkým farebným typom. Kovové gombíky vhodne kostým oživujú.

 Po prílete do Kanady Kate mala na sebe opäť šaty modrej farby. Vyzerala v nich krásne, čipkovaná štruktúra látky veľmi pristala jej farebnosti. Krásny materiál nepotrebuje zložitý strih a aj tieto šaty najviac vynikli v jednoduchej strihovej línii.

 

 Na následnú recepciu zvolila Kate opäť šaty jednoduchého strihu, ktorý lichotí jej postave. Čierna farba je pre Kate príliš tmavá a tvrdá a nepáči sa mi ani výber topánok. Majú plný podpätok potiahnutý espadrillom a sú značky LK Bennett. Kate ich už mala na sebe pár krát v Londýne. Plný podpätok pôsobí príliš mohutne k štíhlej a subtílnej postave Kate. Zvolila by som niečo jemnejšie.


Deň druhý

Počas druhého dňa pobytu v Kanade bola Kate naozaj krásna. Na ceremóniu v Múzeu civilizácie si obliekla biele šaty rafinovaného strihu a svoj outfit osviežila červeným klobúčikom, ktorý jej vraj požičala anglická kráľovná. Všimnite si ako vhodne umiestnený volán či riasenie dokážu štíhlu postavu Kate žensky vytvarovať. Farba klobúčika je síce príliš výrazná, ale je príjemným osviežením vidieť Kate aspoň občas v živšej farbe. Jediné čo trochu kazí veľmi dobrý dojem je Katino tvrdé líčenie očí.

 Večer si na rockový koncert obliekla Kate fialové šaty nevhodného strihu. Výstrih je príliš hlboký, predlžuje a zoštíhľuje jej driek. Kate vyzerá v šatách ešte štíhlejšia a to je škoda, pretože pre ňu je vhodnejšie, ak jej oblečenie pridá trochu kriviek. Tieto šaty na mňa pôsobia tak, že na nej visia.


Deň tretí

Počas tretieho dňa William a Kate zasadili strom a navštívili i nemocnicu v Montreale. Je to celkom zábavný pohľad, ako Kate v elegantných šatách a lodičkách drží lopatu :-). Vyzerala však veľmi pekne, šaty jej sedeli i farebne i strihovo, aj keď mohutné manžety na rukávoch by som vynechala. Veľmi sa mi páči limec šiat, ktorý štýlovo sedí k jemne a krehko pôsobiacej Kate.


Deň štvrtý

Quebec bol na programe 4. dňa pobytu v Kanade. Kate sa objavila opäť v modrých šatách a opäť vyzerala krásne. Čipkované sedlo na ramenách jej veľmi pristane. Čipka pôsobí nežne a jemne, rovnako ako Kate. Strihové riešenie šiat opticky rozširuje ramená Kate, vďaka čomu jej pás pôsobí až príliš štíhlym dojmom. Ak by farba bola o niečo tlmenejšia, bolo by to ešte lepšie.
 

Počas štvrtého dňa navštívili William a Kate drop-in centrum pre mladých bezdomovcov a Kate v tento deň i varila. Na nasledujúcej fotografii je dobre vidieť jej tvrdé líčenie. Nepáči sa mi najmä výrazná tmavá linka na spodnom viečku, ktorá je potiahnutá až do vnútorného kútika oka. Kate je nepochybne krásna, je však škoda že tak trvá na tom že sa bude líčiť sama.


Deň piaty

V piaty deň pobytu si Kate užila súťaž dračích lodi v Charlottetowne, v ktorej ju William porazil. Spolu navštívili i Ostrov princa Edwarda, kde Kate mala na sebe biele šaty v námorníckom štýle značky Alexander McQueen. Šaty navrhla návrhárka Sarah Burton, ktorá je i autorkou Katiných svadobných šiat. Kate v šatách vyzerala veľmi pekne.
 

Deň šiesty

Počas šiesteho dňa hrali Kate a William hokej v Yellowknife a Kate mala na sebe šaty neutrálnej béžovej farby. Mali veľmi puristický strih a strohú farbu, Kate však v nich vyzerala veľmi dobre. Protizáhyby v páse vytvorili ilúziu trošku plnších bokov, štíhly pás bol farebne zvýraznený.

V ďalšej časti dňa sa Kate s Williamom lietadlom premiestnili na stretnutie s domorodcami žijúcimi pri jazere Blachford Lake. Kate sa na pobyt v prírode obliekla športovo. Kombinácia úzkych džínsov, športovej košele a športových balerínok zvýraznila prílišnú štíhlosť Kate. Výrazné zvislé švíky na drieku ešte viac opticky zúžili jej už i tak štíhly trup.

Podľa správ z Kanady si Kanaďania anglický pár zamilovali. Kate na ľudí pôsobí pozitívne a často sa smeje, čo je vidieť i na fotografiách.
Jej výhodou je jej farebný typ. Seriózne, tlmené a nevýrazné farby, ktoré jej prikazuje protokol, sú naozaj farbami ktoré jej farebnému typu pristanú. Vždy vyzerá upravene a v Kanade sa predviedla v šatách, z ktorých jej väčšina sedela.
Páči sa vám štýl Kate? Svoj názor môžete vyjadriť v diskusii!  

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top