skip to Main Content
V pondelok sa v Hollywoode konal galavečer „Hollywood Film Awards“ a mňa zaujala Anne Hathaway. Anne mala na sebe modré šaty svetlejšej farebnosti. V dnešnom príspevku sa pozrieme nielen na ňu, ale aj Keiru Knightley a Salmu Hayek.

Modrá farba šiat pre Annin tmavý zimný typ nie je ideálna, je málo výrazná. Naopak – je bledá a vzor látky je nevýrazný. Anne má krásne veľké tmavé oči, ktoré v týchto šatách nevyniknú naplno. V nasledujúcej galérii môžete porovnať ako vyzerá Anne v podobne strihaných šatách, ale v tmavšej farebnosti.

 

Keira Knightley sa začiatkom tohto týždňa zúčastnila premiéry nových filmov na Londýnskom filmovom festivale. Mala na sebe šaty v bledo-čiernej farebnosti.
Strih šiat príliš zvýrazňuje Keirine široké ramená. Sukňa je z prednej strany bledá, zo zadnej čierna, čo trochu pomáha zvýrazniť líniu len jemne tvarovaných bokov. Nie však dostatočne na to, aby Keirina postava mala opticky viac kriviek. Do nasledujúcej galérie som na záver pre porovnanie pridala bledé šaty, ktoré vytvárajú peknú ilúziu žensky tvarovaných bokov.

Keira zvolila typické tmavé, výrazné dymové líčenie očí. Tmavá a studená čierna je však trochu tvrdá a chladná pre jej tlmený jesenný typ. Na mňa Keira v kontrastných šatách a výraznom líčení pôsobí smutne, unavene, ale najmä akoby bez energie.

Poslednou dámou na ktorú sa dnes pozrieme bude Salma Hayek. Má nádhernú ženskú postavu typu presýpacích hodín a patrí medzi tmavé farebné typy. Počas uplynulého víkendu sa objavila v LA na premére nového filmu v šatách, ktoré vyzerajú veľmi jednoducho. Majú však taký strih i farebnosť, ktoré lichotia Salminej postave i tvári. Zdá sa, že Salma Hayek presne vie, ako svoju postavu zvýrazniť.

 

V ankete môžete hlasovať ktorá dáma sa vám páči najviac a svoje prípadné komentáre, alebo postrehy napísať do diskusie.
 

zdroj foto: zimbio.com

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top